Karadeniz Pet

Dişi pozisyon alıyor ama erke çıkmıyor.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Dün kuşlarımı çiftleşirken gördüm çok sürmedi 30 sn kadar sürdü dün den beri dişi kuyruğunu kaldırıyor erkeğin daha çıktığını görmedim sebebi ne olabilir?
Yavru almayı çok istiyorumda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
30 sn yeterli çiftlesme icin, sizin gözlemlediginizin farkındaysa erkek harekete geçmez.. kuşları rahat bırakın.

Yok gözlem filan etmiyorum sadece geçerken görüyorum :D

aynı durumu ilk kuluçkası olacak çiftlerimde gördüm..

geröi bizim erkek iki kez cıkar gibi oldu kaldı oylece..sonra birseyler oldumu görmedim.

Gelip geçecek yerlere koymayın hayvan tedirgin olur özel hayatı sonuçta kimsenin girmediği normal bir odaya koyun, sizde sadece yem ve su değiştirmek için girin.

Bizde öyle boş oda yok kendi odama koyuyorum.
Sadece yem ve su veriyom ilgilenmiyorum hiç.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

aynı durumu ilk kuluçkası olacak çiftlerimde gördüm..

geröi bizim erkek iki kez cıkar gibi oldu kaldı oylece..sonra birseyler oldumu görmedim.

Peki yavru aldın mı kuşlarından.Benim kuşlarında ilk kuluçkası olcak yumurtlarsa :D

Bizde öyle boş oda yok kendi odama koyuyorum.
Sadece yem ve su veriyom ilgilenmiyorum hiç.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Peki yavru aldın mı kuşlarından.Benim kuşlarında ilk kuluçkası olcak yumurtlarsa :D

bahsettiğim çiftten daha yawru almadım.eğer ben görmeden çiftleşme oldu ise yakındır yumurtlaması. ilk kuluçka olacak.

ben gördüm 1 kere yakaladım ama başkada olmadı :D

Geri