petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi pozisyon alıyor ama erke çıkmıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Dün kuşlarımı çiftleşirken gördüm çok sürmedi 30 sn kadar sürdü dün den beri dişi kuyruğunu kaldırıyor erkeğin daha çıktığını görmedim sebebi ne olabilir?
    Yavru almayı çok istiyorumda.

#1 Doğukan, 9 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2014
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    30 sn yeterli çiftlesme icin, sizin gözlemlediginizin farkındaysa erkek harekete geçmez.. kuşları rahat bırakın.

3. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Yok gözlem filan etmiyorum sadece geçerken görüyorum :D

4. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    aynı durumu ilk kuluçkası olacak çiftlerimde gördüm..

geröi bizim erkek iki kez cıkar gibi oldu kaldı oylece..sonra birseyler oldumu görmedim.

5. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Gelip geçecek yerlere koymayın hayvan tedirgin olur özel hayatı sonuçta kimsenin girmediği normal bir odaya koyun, sizde sadece yem ve su değiştirmek için girin.

6. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Bizde öyle boş oda yok kendi odama koyuyorum.
    Sadece yem ve su veriyom ilgilenmiyorum hiç.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Peki yavru aldın mı kuşlarından.Benim kuşlarında ilk kuluçkası olcak yumurtlarsa :D

7. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    bahsettiğim çiftten daha yawru almadım.eğer ben görmeden çiftleşme oldu ise yakındır yumurtlaması. ilk kuluçka olacak.

8. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

ben gördüm 1 kere yakaladım ama başkada olmadı :D

Sayfayı Paylaş