petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi ve erkek kuşum kızışma belirtisi varmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Dişi ve erkek kuşum çiftleşmeye uygunmudur (yaş açısından).Aradabir gagalama kavgası filan oluyo .Tünekde erkek dişiye kur yapıyo ötüyo bişiler geveliyo dişinin gagasınla oynuyo dişi memnun oluyo gibi görüntü yok ama.3 yaşında olabilirlermi bende bir akrabamdan aldım acaba çiftleşme zamanı geçmişmidir.[​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Irklarınıda söylerseniz sevinirim .

2. Furkan YAMAN

Disi kusun suanda kizisik gibi gozukmuyor yas konusunda tam bir sey soyleyemeyecegim ama kafes 10 yillik gibi ....

3. Hürkan YILMAZ

Kafes aceleye geldi doğru sölüyosun akrabam bakamıcaktı rahatszlandı apartopar bizim eski kuşlardan kalma vardı onu aldım yıkadım pakladım ama boyası döküldü kısmetse güzel büyük bir kafes alıcam para biriktiriyom :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. dişi muhabbet kuşu kızışma belirtileri

,
  2. erkek muhabbet kuşu kızışma belirtileri

,
  3. muhabbet çiftleşme belirtileri

,
  4. kuş kızgınlık belirtileri