petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi yuvada kalıyor, kemiriyor, dışkı büyük, erkekle bıcır bıcır ama hala tık yok :)

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve ertugrul61ts tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ertugrul61ts

ertugrul61ts New Member

Beğenileri:
    0
    Gerçekten Paşa olan erkeğe üzülmemek elde deil... Kur yapmak için yapmadığı kalmıor, yedirmeler yuvanın önünde beklemeler, öpüşmeler, kaşımalar, bıcır bıcır... ama dişi dışarı çıkınca yuvadan erkeği yaklaştırmıyor.. mamaları da var... Dişinin her belirtisi de yumurtlamaya uyuyor, yuvada geceleri hariç neredeyse sürekli kalması, kemirmesi, dışkısının büyüklüğü, yuva ağzına çıkıp erkekle bıcır bıır halleri, erkekten yem alması vs vs Lakin Paşayı kendine yaklaştırmıyor.. paşa yaklaşınca ya gudukluyor, ya d ayuvaya kaçıyor.. Kullanıyor Paşamı :) Bizim dişi sanırım psikopar :eek:

Ne yapmalı tecrübeli abiler? üzülüyorum bu zavallım Paşaya :confused:

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Paşa zavallı da değil enayi de. Bunların doğası böyle :D maşallah yumurta yakın.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah ki hareketler bunlar ummadığınız bir anda gelebilir

4. ertugrul61ts

ertugrul61ts New Member

Beğenileri:
    0
    Wallahi bu dediğinize çok sevindim.. İnş yahu :) Merakla bekliyorum :) İnş dediğiniz gibi olur :)
    :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

İnşaAllah dediğiniz gibi olur... Paşa nın ızdırabı son bulsun :) İnatçı pamuk hanım, yola gelsin artık :)

Sayfayı Paylaş