petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişilik erkeklik problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Merhabalar daha öncede 2 kez cinsiyetini forumda sorup erkek cevabını almama rağmen aklıma takılan bir konu var neden erkek kuşa kur yapıyor erkek kuşta aynı şekilde 5 aylık kuşuma kur yapıyor burun rengi hala taze renk almadı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Yusuf ŞANLI

2 erkek 2 diside birbirine kur yapar yem kusar bunlar normal hatta suluga kafes teline bile kur yapar yani bu kuslardan birinin disi oldugunu gostermiyor

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Ben ilk çiftimin yanına 1 günlüğüne erkek bırakmıştım. Eski erkek dişiyi bıraktı erkekle öpüşmeye ona kur yapmaya başlamıştı. Ertesi gün derhal yeni bir kafes ve yeni bir dişi aldım sonradan getirdiğim erkek kuşuma.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    kafese atılan farklı kuş her zaman dikkat çeker dişi olsun erkek olsun farketmez kur yaparlar

Sayfayı Paylaş