Karadeniz Pet

dişim kuşum ile ilgi acil yazarsanız sevirim dostlar

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
Dişi kuş erkek kuşun tuytleri düşünce yuvaliğa götüyor neden böyle bişey yapsin kendisin de düşünce götüyor ?

Ne güzel bir haber bu! Dişi kuş yuvayı yapıyor! 1-2 haftaya çiftleşir tahminen.

normal talaşlardan var zaten yumurtalık kısmına kendisi ayarlmiş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Ne güzel bir haber bu! Dişi kuş yuvayı yapıyor! 1-2 haftaya çiftleşir tahminen.

valla işallah sevtap cim yok degiştircem :D kuşlari talaş falan var içinde zaten ama kendi tuytlerinden de götüyolar düşünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

yuvalığa hamster talaşı koyun

talaş var zaten dostum.

normal talaşlardan var zaten yumurtalık kısmına kendisi ayarlmiş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

valla işallah sevtap cim yok degiştircem :D kuşlari talaş falan var içinde zaten ama kendi tuytlerinden de götüyolar düşünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

talaş var zaten dostum.

iyi hayırlısı olsun ozaman dostum

Eğer tam bir çiftleşme olursa 10 gün içinde yumurtlamaya başlar bu durum tamamen dişiye bağlı

ikisinin de yuvaya girmesi gerekimi yoksa dişardami yapiyolar çifleşme olayini dişi cok giyiro yuvaya ama erkek sadece kafasini sokutugunu gördüm 3 4 kere

ikisinin de yuvaya girmesi gerekimi yoksa dişardami yapiyolar çifleşme olayini dişi cok giyiro yuvaya ama erkek sadece kafasini sokutugunu gördüm 3 4 kere

Erkek yuvanın ucundan dişiyi besler çiftlesmede sıra fazla rahatsız etmeyin bence hayırlısı olur insallah

öyle yapiyoruz ztn salonda duryolar kardeşim öyle tv falan açık oluyor bazen bi zarari olmaz demi gerci olasa bile başka onlar için özel oda hayırcayak yerimiz yok.

Geri