petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişim saldırganlaşıyor neden

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asibambu tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. asibambu

asibambu Member

Beğenileri:
    0
    dişim muhabbet kuşum çiftleşme videosu açtığımda dişi cok hareketleniyor ve o da òtmeye başlıyor fakat erkek muhabbet kuşum yanına gelince ona saldırıyor tüneğe yaklaştırmıyor ama videoyu açmayınca normalde yani birbirlerine yem kusar birbirlerini kaşırlar bn şunu sormqk istiyorum dişi neden saldırganlaşıyor ?

2. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Bende bir Pakistan cinsi dişi vardı. O da aynı şekilde video açtığımda erkeğe saldırıyordu ama bende anlam verememiştim. Yaklaşık 7-8 ay daha bekledim hiç çiftleşmediler. (yuvaya girip çıktığı halde) sonra değiştirdim başka çift aldım.

Bu sorunun cevabını bende merakla bekliyorum :)

3. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Belki yanindaki erkekle ciftlesmek istemiyodur

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Hocam açmayın bence Açınca dişi kuş videodaki erkeğin sesine kur yapıyodur yani videodaki kuşa bağlanıyodur ben olsam açmazdım

#4 Savaş CAN, 4 Eylül 2015
    Son düzenleme: 4 Eylül 2015
  5. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    açmamak mı lazım? ben kalabalıkmış gibi ses olduğunda daha çabuk çiftleştiklerini okumuştum . henüz öyle birşey yapmadım ama hangisi doğru bilemedim şimdi

6. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Demekki yanlis duymussun kardesm kusa video acinca videodaji kusun sesi iyiyse onunla ciftlesmek ister yanindakini istemez

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş