petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişim yavruluğa giriyor ve kafesin tabanında duruyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum dun yavruluguna girmeye basladı ve bu gün 1 saat 2 saat icerde duruyor ama erkek hic yanına gitmedı daha. dişim bide yavruluktan cıkınca kafesın assagısında duruyor fazla yukarı cıkmıyor
    Sorum sudur Erkek kusumda alısırmı yavuluga girmeye
    çifleşip çifleşmedigini gormedım ama sürekli kur yapıyo erkek dişimde kuyugunu kaldırıyor bunları gordum üstlerini genelde örtüyorum rahatsız olmasınlar diye ve 2 gün öncesine kadar kafese sadece uyumaları ıcın giriyolardı 2 gündürde cıkarmıyorum sorun olurmu. kafesin dışındada kur yapıyolarda erkek dişiyi besliyodu bırbırlerını kasıyolar durum budur

verdiğiniz cevaplar icin şimdiden teşekkür ederim
    kuşşlarımın bi kac resmi var facebook sayfamda
    https://www.facebook.com/emre.odunc...10152105469609197.1073741826.804859196&type=3

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    erkek kuş pek yuvalığa girmez hatta bazı dişi kuşlar erkek kuş yuvalığa girdiğinde hırçınlaşıp erkeği yuvadan kovar sorun yok yani çiftleştiklerini pek görmezsin bunun için sürekli takip etmen lazım umarım yakın zamanda yumurtlarlar

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek yuvalığa girerse sorun var demektir kuşları fazla rahatsız etmemende fayda var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Kuşlarının maşallahı var allah nazardan saklasın sabırla bekle dişi kusun çiftleşmeye hazır iyi hobiler

4. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    teşşekür ederim arkadaslar hic rahatsız etmiyorum geneldede üstlerini ortuyorum sadece yem su ve altlarını degiştiriyorum onun harici yaklasmıyorum
    dişimin cişleride baya buyudu mısket kadar normal rengide işiyor

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konu başlığınızı değiştirdim

6. Smile.)

Smile.) Guest

ARKADAWLAR BENIM MUHABBET KUSUM CIFTLESMELERINI BI KAc defa gordum disi kus yuvaliga giriyor erkeyo mi almiyo yuvaliga sorum sudur ciftlesdikden ne zaman sonra yumurtlar disi?,cevapinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş