Karadeniz Pet

dişim yavruluğa giriyor ve kafesin tabanında duruyor

Emre oduncu

Yeni Üye
Dişi kuşum dun yavruluguna girmeye basladı ve bu gün 1 saat 2 saat icerde duruyor ama erkek hic yanına gitmedı daha. dişim bide yavruluktan cıkınca kafesın assagısında duruyor fazla yukarı cıkmıyor
Sorum sudur Erkek kusumda alısırmı yavuluga girmeye
çifleşip çifleşmedigini gormedım ama sürekli kur yapıyo erkek dişimde kuyugunu kaldırıyor bunları gordum üstlerini genelde örtüyorum rahatsız olmasınlar diye ve 2 gün öncesine kadar kafese sadece uyumaları ıcın giriyolardı 2 gündürde cıkarmıyorum sorun olurmu. kafesin dışındada kur yapıyolarda erkek dişiyi besliyodu bırbırlerını kasıyolar durum budur

verdiğiniz cevaplar icin şimdiden teşekkür ederim
kuşşlarımın bi kac resmi var facebook sayfamda
https://www.facebook.com/emre.odunc...10152105469609197.1073741826.804859196&type=3

erkek kuş pek yuvalığa girmez hatta bazı dişi kuşlar erkek kuş yuvalığa girdiğinde hırçınlaşıp erkeği yuvadan kovar sorun yok yani çiftleştiklerini pek görmezsin bunun için sürekli takip etmen lazım umarım yakın zamanda yumurtlarlar

Erkek yuvalığa girerse sorun var demektir kuşları fazla rahatsız etmemende fayda var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Kuşlarının maşallahı var allah nazardan saklasın sabırla bekle dişi kusun çiftleşmeye hazır iyi hobiler

teşşekür ederim arkadaslar hic rahatsız etmiyorum geneldede üstlerini ortuyorum sadece yem su ve altlarını degiştiriyorum onun harici yaklasmıyorum
dişimin cişleride baya buyudu mısket kadar normal rengide işiyor

ARKADAWLAR BENIM MUHABBET KUSUM CIFTLESMELERINI BI KAc defa gordum disi kus yuvaliga giriyor erkeyo mi almiyo yuvaliga sorum sudur ciftlesdikden ne zaman sonra yumurtlar disi?,cevapinizi bekliyorum

Geri