Karadeniz Pet

Dişimdeki hastalık

Yağız Bulut

Yeni Üye
Selamın Aleyküm arkadaşlar benim bi sıkıntım var bi yardımcı olur musunuz :( benim cift muhabbet kuşum var bunları ilk yanyana koyduğumda cok iyiydiler öpüsüyorlardı erkek ayak atıyodu sonra dişi 1 ay kuluckada yattı . Asıl sorun şimdi başladı biz taşındık taşınırken kuşları ananeme bıraktım ananemin evi biraz soğuk 3 gün sonra geldim baktım kuşun burnu tıkalı hasta burnu koyu kahverengiydi maviye döndü petshopa gittim soğuk algınlığı var dedi sonra bana Deep oksifix astım ve soğuk algınlığı ilacı verdi kullandım burnunu tuzlu su ile temizledim artık burun akıntısı yok ama burnunda nefes alırken hırıltı sesi geliyor ve nefes alınca kuyruğu hareket ediyor ben bu kuşa ne yapmalıyım ve tekrardan nasıl kızıştırırım bi yardımcı olun

Geçmiş olsun. Şunu dene istersen iyi gelebilir.

07022014155121.jpg

Son düzenleme:
Fotoğrafı büyütürsen, yanında yazıyor kullanım şekli.
Kuşunun ağırlığını 50gr düşünüp hesap edersin ne kadar kullanacağını.
şimdi aldım eczaneden cok aradım 12 tlye aldım tarifte verdi saolsun eczacı bakalım denicez inşallah bi faydasını görürümde kuşum iyileşir:rolleyes:

eritrom adlı ilacı daha önceleri kullandım, halende elimde var ama etkili bir ialç olduğunu söyleyemem, tylan, tylosin, ornimix, bayril daha etkili antibiyotikler...

Geri