petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişimdeki hastalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yağız Bulut tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Yağız Bulut

Yağız Bulut New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın Aleyküm arkadaşlar benim bi sıkıntım var bi yardımcı olur musunuz :( benim cift muhabbet kuşum var bunları ilk yanyana koyduğumda cok iyiydiler öpüsüyorlardı erkek ayak atıyodu sonra dişi 1 ay kuluckada yattı . Asıl sorun şimdi başladı biz taşındık taşınırken kuşları ananeme bıraktım ananemin evi biraz soğuk 3 gün sonra geldim baktım kuşun burnu tıkalı hasta burnu koyu kahverengiydi maviye döndü petshopa gittim soğuk algınlığı var dedi sonra bana Deep oksifix astım ve soğuk algınlığı ilacı verdi kullandım burnunu tuzlu su ile temizledim artık burun akıntısı yok ama burnunda nefes alırken hırıltı sesi geliyor ve nefes alınca kuyruğu hareket ediyor ben bu kuşa ne yapmalıyım ve tekrardan nasıl kızıştırırım bi yardımcı olun

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yağız Bulut

Yağız Bulut New Member

Beğenileri:
    0
    Saol abi bide bu ilac ne ilacı nasıl kullanılır

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Fotoğrafı büyütürsen, yanında yazıyor kullanım şekli.
    Kuşunun ağırlığını 50gr düşünüp hesap edersin ne kadar kullanacağını.

5. Yağız Bulut

Yağız Bulut New Member

Beğenileri:
    0
    şimdi aldım eczaneden cok aradım 12 tlye aldım tarifte verdi saolsun eczacı bakalım denicez inşallah bi faydasını görürümde kuşum iyileşir:rolleyes:

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Sonuçları paylaşırsan seviniriz.

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    eritrom adlı ilacı daha önceleri kullandım, halende elimde var ama etkili bir ialç olduğunu söyleyemem, tylan, tylosin, ornimix, bayril daha etkili antibiyotikler...

Sayfayı Paylaş