petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

DİŞİMİ DEĞİŞTİRDİM(FOTOĞRAFLI)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Barkın Akdal tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Barkın Akdal

Beğenileri:
    0
  2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    743
    Hayırlı olsun fakat. Erkek kuşunuz aşırı kabarmış hastalık olabilir mi ? ne sıklıkla böyle kabarıyor

3. Barkın Akdal

Beğenileri:
    0
    Uyurken kabarıyor. Fazla dikkat etmedim başka ama bir sıkıntısı yok yem yeme su içmede

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    743
    Gözetim altında tutsanız iyi olur hastalık başlangıcı olabilir normal bir kabarma değil. Bu arada uyarmak benden karar sizin; plastik tünekler mantar başlangıcının başlıca sebebidir biran önce o plastik tüneklerden kurtulup ahşap tünek almanızı şiddetle tavsiye ederim veya kendiniz dahi yapabilirsiniz: İncir veya dut ağacından parmak kalınlığında düz bir dal kesip 2 gün bekletip dışını soyup sirkeli su ile dezenfekte edip tekrar 1-2 gün bekletip kullanırsanız hem ayaklarına hemde gagasını sürttüklerinde zarar yerine fayda görürler. Tercih sizin. Sağlıcakla

5. Barkın Akdal

Beğenileri:
    0
    Aynen ahşap tüneğe geçeceğim en kısa zamanda teşekkürler.

Sayfayı Paylaş