Karadeniz Pet

Dişimi erkekmi ? Lütfen BEKLİYORUM YORUMLARINIZ ?

• Konbuyu başlatan emreylmz1903
  • Başlangıç tarihi
E

emreylmz1903

Guest
arkadaşlar konu açtım ama kimse yorum atmadı kuşum sizce erkekmi dişimi 2 aylık daha kuşu aldğım yere gösterdim erkek gibi oluyor dedi ama teredütte kaldım sizce ? Ve herşeyden korkuyor en ufak harekete bile ürküyor ilerde kafama elime felan gelirmi YORUMLARINIZ BEKLİYORUM? :confused::confused:

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

özellikle üstten aşağıya 4. resimde dişi gibi görünüyor.sen daha iyi bakarsın cere rengi açık mavi ve burun deliklerinin kenarları beyaz halka gibiyse dişi.

Erkek.....

özellikle üstten aşağıya 4. resimde dişi gibi görünüyor.sen daha iyi bakarsın cere rengi açık mavi ve burun deliklerinin kenarları beyaz halka gibiyse dişi.

peki erkek olması için hangi renk olması gerek abi ? cere rengi felan ? ya erkek kuş istiyorum dişi gelmez felan dediler o yüzden erkek istiyorum yawru aldım inş. erkek olur..

burun deliklerine dikkatli baktınmı.bana dişi gibi geldi
Abi iyice baktım, deliklerin etrafı bariz bir şekilde mavi.
Abi erkek bu bence. Şimdi yeniden iyice inceledim. Bir de sen bak istersen dikkatlice. Yanıltmayalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
dostum sanırım fotolarda flas var flas siz çekersen daha sağlıklı bilgi veririz.

2 aylık şuan aldığım yer daha anlaşılmaz 4 ayı bulur dedi anlayamazsın dedi bilmiyorum artık inş. erkektir. dişiyse değiştiricem :D Erkek adamın erkek kuşu olur :p teşekrüler :)...

benım arkadaşim da vardi bitane kuş herkez dişi diyordu 2 aylıkken 4 cu ayına gelince erkek oldu ;)

Geri