petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişimi Erkekmi ??? :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MuratKaraKoç tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. MuratKaraKoç

2. sumer

sumer Guest

Erkek diyebilirim

#2 sumer, 17 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ağustos 2014
  3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    erkek masallah

4. MuratKaraKoç

Satan Kişi > (Dişi Olduğunu Söyledi) Çifleştirmek için Dişi die aldım Suan Bu Erkekmi cıktı :( + Benim Erkek bazen öpmeye Çalışıyor ? Erkek Erkeği Öpebilirmi Garip Geldi Bana ?

#4 MuratKaraKoç, 17 Ağustos 2014
  5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    flaş falan yoksa erkek

6. MuratKaraKoç

Hayır Flaş Falan Yok. Bende Baktım Gagasına Acık Mavi ? Benim Kuş Kızgınlığına girdi die dişi aldım erkek cıktı ama benim erkek öpmeye çalışıyor ?

7. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    normal bır sey benım 2 yane erkek vardı salmada ayınısekılde öpuşme koklaşma her yokl vardı ayrıdım 1 hafta sonra tekrar salmaya attım gıttı yine bırbırlerını buldular ve öüşmeler başladı :)

8. sumer

sumer Guest

Eger kızgın dişi arıyorsanız burun çevresi kahverengi olan kuşu alın çifleşmeye hazır anlamına gelir

9. MuratKaraKoç

Ben Kuşumu Çifleştirmem Lazım Kızgınlık Dönemin'de 10 Aylık Bir Kuşum Var Eş için Başka Kafese Atmasını isteyecem veya kuşu geri götürüp iade Edicem. Kuşumun Anlaştığını Nasıl anlıyabilirim ? Dişi Olduğunu Nasıl Ayırt Edebilirim ?

10. sumer

sumer Guest

1 ust mesajda yazdıgım tür alın

11. MuratKaraKoç

Salmaya Attığım Zaman Anlaştıklarını Nasıl Anlıyabilirim Dişi Olduğunu Nasıl Anlıyabilirim? yine Erkek Cıkma ihtimali Varmıdır ...

12. sumer

sumer Guest

Kusun burun çevresi kahverengi ise kızışmış bir dişidir zaten belli ederler anlaştıklarını bir süre sonra hep yan yana dururlar bir birbirlerini kaşırlar öpüşürler falan

13. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İstanbuldaysanız getirin size dişi vereyim.

14. MuratKaraKoç

Suan istanbul'da Değilim. Yarın Götürüp Kuşu İade Edicem başka kuşcu Dükkanına Gidip Eşe Atıcam Dediğiniz gibi anlaştığı eşe bakıcağım Burunu Kahverengi , Birbirlerini kaşıyorsa öpüşüyorsa Onu Alıcam Doğrumu ?

#14 MuratKaraKoç, 17 Ağustos 2014
  15. efebeyoglu

Arkadaşlar yardımcı olun lütfen. Hiç anlamıyorum uhabbet kuşlarından. Annemler tatile gittiler. Giderken mavi olan kuşu bana bıraktılar. Bende yalnızlığına kıyamadım gittim yanına arkadaş aldım. Gitmede nkuşun fotosunu çekip kuşçuya gösterdim. Kuşçu mavi kuş için dişi dedi ve bana diğer kuşu erkek diye verdi . Yorum yaparsanız sevinirim.

#15 efebeyoglu, 17 Ağustos 2014
  16. sumer

sumer Guest

En temizi burda biraz araştırın bu dişili bir salmaya salın o zaten eşini bulur ama sizin yaptıgınızda olabilir

#16 sumer, 17 Ağustos 2014
  17. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  18. efebeyoglu

Teşekkür ediyorum Levent dostum. Şimdi ben gidip aldığım erkeği değiştireyim öyleyse.

Sayfayı Paylaş