petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişinin yumurtlayacağını nasıl anlarız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bilgi Bankası' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Dişinin yumurtlayacağını nasıl anlarız : Dişi muhabbet kuşu yuvalıkta daha fazla vakit geçirir, seyrek olarak, özellikle çiftleşmek ve dışkılamak için yuvalıktan çıkar. Dışkısının miktarı da normalde kat kat fazla olur. Yuvalığın zeminini kemirir. Normalde daha fazla mürekkep balığı kemiği tüketir.

2. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    mürekkep balığı kemiğini sürekli vermek gerekiyor mu ?

3. Turhan AKIN

Mürekkep balığı kemiğine agzını sürmüyor fakat suan yumurtası var kesin biliyorum neden tüketmiyordur ?

4. Uğur ÖZTÜRK

dişi kuşum hafta öncesine kadar 5 tane yumurtlamıştı ve 1 hafta önce bi baktım hepsini kırmış dışarı atmış sürekli dişi kuş yuvalığa giriyor tekrar mı yumurtlayacak acaba ?

5. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    Anlatım için sağol :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş