Karadeniz Pet

Dışkıda ki renk değişikliği

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhabalar kuşumun dışkısı bu şekilde renk değiştirdi. Bir kaç kez oldu bu değişiklik.
Sık sık havuç yiyor havucu cok seviyor o sebeble bir renk değişikliği olmuş olabilir mi?
IMG_20210212_140141.jpg

bence bir sorun yok kendi söylediğin gibi havuç yemesinden kaynaklı olabilir. Ama sen yinede daha bilgili üyelerin cevaplarını da bekle bence.

Bir sorun yok denildiği gibi.
Konu açmadan buradan bir soru daha sormak istiyorum.
Kuşum 4 aylık ve hiç iç ve dış parazit için tedbir amaçlı ilaç kullanmadım. Kullanmamın şart olduğunu söyleyen bir kaç yazı okudum ama emin olamadım.
Siz ne önerirsiniz nasıl bir şey yapmam gerekir.

Kuşum 4 aylık ve hiç iç ve dış parazit için tedbir amaçlı ilaç kullanmadım. Kullanmamın şart olduğunu söyleyen bir kaç yazı okudum ama emin olamadım.
Benim fikrim şu yönde: bence kuşunuzda bir sorun , kaşınma , dışkısında veya idrarında bir değişiklik görmediyseniz yaptırmayın. Çünkü sonuçta bu ilaçlar kimyasal ve zorunlu olmadıkça kullanılmamalı.

İç-dış parazit teşhisi zor koyulan, son zamanlarına kadar fark edilmeyen bir hastalık. Düzenli olarak iç-dış parazit kürü yapılmasından yanayım. Site de nasıl sorunsuz yapılacağı yazılı.

İç-dış parazit teşhisi zor koyulan, son zamanlarına kadar fark edilmeyen bir hastalık. Düzenli olarak iç-dış parazit kürü yapılmasından yanayım. Site de nasıl sorunsuz yapılacağı yazılı.
Katılıyorum.

Geri