Karadeniz Pet

Diskida sindirilmemis yem

Veteriner e götürmeye kararlı iseniz ve İstanbul'da iseniz istanbul vet adinda bir yer var ve kuştan çok iyi anlıyorlar... kuş kuruma olmuş büyük ihtimalle sakın gecikmeyin

Veteriner e götürmeye kararlı iseniz ve İstanbul'da iseniz istanbul vet adinda bir yer var ve kuştan çok iyi anlıyorlar... kuş kuruma olmuş büyük ihtimalle sakın gecikmeyin

Selçuk Bey'in dediği evet kuruma ile ilgili.... Baytril 2.5 te işinizi görür ama zor hastalıktır.... çok ilgi ister, bende de olmuştu bir kuş bulmuştum ağaçta,, göğüs kemiği jilet gibiydi gözleri capakli capakli yem de yemiyordu...yem aparatı ile hem besledim hemde yem besleme aparatina sulandırılmış Baytril enjekte etmistim... sulandırma işini kuşçu bir arkadaş yapti su oranını hatırlamıyorum... günde 3 kez agizdan enjekte ettim...bir buçuk hafta da düzeldi sonra bir hafta dizaym 256 Probiyotik kullandım.... kuş dişi ve bir tane erkek aldım yanına..7 ayda 13 yavru aldım ve taş gibi....

Selçuk Bey'in dediği evet kuruma ile ilgili.... Baytril 2.5 te işinizi görür ama zor hastalıktır.... çok ilgi ister, bende de olmuştu bir kuş bulmuştum ağaçta,, göğüs kemiği jilet gibiydi gözleri capakli capakli yem de yemiyordu...yem aparatı ile hem besledim hemde yem besleme aparatina sulandırılmış Baytril enjekte etmistim... sulandırma işini kuşçu bir arkadaş yapti su oranını hatırlamıyorum... günde 3 kez agizdan enjekte ettim...bir buçuk hafta da düzeldi sonra bir hafta dizaym 256 Probiyotik kullandım.... kuş dişi ve bir tane erkek aldım yanına..7 ayda 13 yavru aldım ve taş gibi....
Evet bende oradan bahsetmistim. Biraz pahali tedavi ve testler ogrenciyim ama goturucem oraya. Su an diskisinda sindirilmemis yem yok ama muhtemelen kuruma oldu evet belirtileri var. Goturemezsem yardim alarak kendim yapmaya calisicam tedavisini. Sizin kusunuz adina cok sevindim darisi benim sanslinin basina insallah

Selçuk Bey'in dediği ilacı Sirkeci Marmaray çıkışı nda bulabilirsiniz eczane var orada ve bu tip ilaclarda satıyor.. Selçuk Bey'in ilacı yoksa Baytril 2.5 al...hergun suyuna koy.. içinde yazar ne kadar koyacagin,,kafanda soru olursa yaz...ama vakit kaybetmeden al..yarin mesela

Tgb34 eczaneden de mikostatin alın. Tetrayı suya katın. Mikostatin’i de 12 saatte bir ağzına birer damla damlatın.

tetta da bayteille aynı etkiye sahiptir. Artı olarak cocsidioz’a da etkilidir. Onun için bayteil’e gerek yok.

Doğrudur hocam tetra da iyi diye duydum ama kullanmadım.. öyle yapsın. Tgb li kardeş Probiyotik i unutma ayrıca.....

Geri