petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıda zorlanma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Beyzagumec tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Beyzagumec

Beyzagumec New Member

Beğenileri:
    0
    MerhAba arkadaslar siteye yeni uye oldum yaklasik 2 yasinda disi muhabbet kusum var bu sabah diskisini yaparken zorlandigini ve yapamadigini gordum diski poposunda birikmis ilik su ile temizledikten sonra cok buyuk bir diski cikardi adeta guvercin diskisi gibiydi keyfi gayet yerinde ama hala diskisini yaparken zorlaniyor ve sulu yapiyor poposuna zeytinyagi surdum anlamadigim sey kabiz mi ishal mi ve ne yapmam gerekiyor yardmci olursaniz cok sevinirim

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    dışkısının poposunun ve kendi doğal duruşunun bi kaç foto sunu atarsanız yardımcı olmak daha kolay olur bu şekilde hiç bir şey anlaşılmaz...

3. Beyzagumec

Beyzagumec New Member

Beğenileri:
    0
    Bu resim bu sabah poposunu temizledikten sonra cikardigi diski

Bu resimleri de simdi cektim

Resimler bunlar diskisini yapabiliyor ama yaparken kuyurugunu salliyor zorlaniyor hala durgun degil ama keyfide cok iyi diyemem

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusumun poposu zorlaniyor