Karadeniz Pet

Dışkıları git gide siyaha gidiyor tedavi gerekli mi

celilshn27

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar 6 gün önce gelen yavru dişi kuşumun dışkıları bazen tam siyah bazen siyah yeşil karşımı geliyor bence koksidiyoz olacak tedavi gerekli mi dışkıları biraz kurudu ve siyahlasti ne yapmam gerekir önlem olarak bugün gördüm ve sülfa mezatin koyduk suyuna

@Recai abi kuş eve alıştı o yüzden olamaz artık dışarıya çıkıyor uçuyor falan geldiğinde zayıftı biraz aspur ile daha yeni yeni kilo alıyor tekrar koksidiyoz yüzünden kilo vermesini istemiyorum tuvalet kağıdı koydum 10 dakikaya yeni dışkı gelir

Bunu yaptı abi flaşla çektim rengi anlaşılsın diye

Siyah abi zaten bilerek edin ezince siyahlığı belli oluyor biraz yeşile oluyor ama çoğunluğu siyah
Kardeşim elinde sulphamezathine var diye hatırlıyorum. Tam dolu suluğa 7 damla ekle. 5 gün boyunca uygula. İlaçtan sonra 3 gün probiyotik 3 gün multivitamin ver.

Kardeşim elinde sulphamezathine var diye hatırlıyorum. Tam dolu suluğa 7 damla ekle. 5 gün boyunca uygula. İlaçtan sonra 3 gün probiyotik 3 gün multivitamin ver.
Var abi zaten dün başladım görür görmez bugün 2. Gün kuş hareketli ilaç var zaten inşallah iyileşecek

Var abi zaten dün başladım görür görmez bugün 2. Gün kuş hareketli ilaç var zaten inşallah iyileşecek
İnşallah kardeşim. Kafes te kum gaga taşı kalamar kemiği varsa çıkar. Birtek yem ve ilaçlı su kalsın. İlaçlı suyu hergün değiştir.

Geri