Karadeniz Pet

dışkısı normal mi?

• Konbuyu başlatan brcmnks
  • Başlangıç tarihi
B

brcmnks

Guest
AYjYz0.jpg

Arkadaslar elime yapti ama dışkısı biraz koyu gibi geldi bana. Sizce normal mi

yeni geldigindedir yem yemememsi felan ....aldınız yerdekiler aşırı vitamin verdiyseler ve ya cok su içtinden dolayı oluyor fotosunu yolada nasıl hastamı bakalım

foto olmadan nasıl anlayabiliriz ?

Resim geç açıldı pardon :)

Son düzenleme:
Kuşunuz yavru bir erkek maşaallah.. Bence bir sıkıntı yok

mavru 40-60 günlük erkek bir sorun yok cok su içince öyle oluyor sorun yok maşallah güle güle besleyin tosunpaşayı :)

Kusun yeri değiştiği için strese bagli e.coli cogalmasi var ama geçer yerine alisinca. Yeni yeme düşmüşse aspur verin

Suluğu yanaştırın korkutmadan gagası deyince içer bu şekilde suluğun rengini öğrenir suluğun ne için olduğunu anlar bundan sonra suluk görünce "hee bundan su içeceğiz demekki der :D" kafeste suluğu gördüğü zaman gider içer ben öyle yaptım. Şimdi su içmemesinden şikayet edersiniz sonrada bana rahat su içirmiyor bardağımın içine dalıyor diye :D

Maşallah çok güzel sağlıklı duruyor
dışkı sı yuvarlak ucu katı bi ucu cıvık olunca normal
fakat yem değiştir diyse ondan olmuştur
tahminim bu yönde
sen bu mesajı okuduğunda duzelmistir çoktan :-D

Suluğu yanaştırın korkutmadan gagası deyince içer bu şekilde suluğun rengini öğrenir suluğun ne için olduğunu anlar bundan sonra suluk görünce "hee bundan su içeceğiz demekki der :D" kafeste suluğu gördüğü zaman gider içer ben öyle yaptım. Şimdi su içmemesinden şikayet edersiniz sonrada bana rahat su içirmiyor bardağımın içine dalıyor diye :D

Evet bn de oyle yapiyorum yani suluğu yakinlastiriyorum. Bakalim bekleyeym biraz daha :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

Maşallah çok güzel sağlıklı duruyor
dışkı sı yuvarlak ucu katı bi ucu cıvık olunca normal
fakat yem değiştir diyse ondan olmuştur
tahminim bu yönde
sen bu mesajı okuduğunda duzelmistir çoktan :-D

Evet diskisi duzeldi :)

Geri