Karadeniz Pet

Doğadan,Kuşlardan ve Kuşlarımdan Çektiğim Fotoğraflar

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
v1312.jpg

v132h.jpg

v133w.jpg

v1356.jpg

v136j.jpg

v138g.jpg

v139q.jpg

v13bu.jpg

v13cs.jpg

v13dp.jpg

v13fu.jpg

v13kf.jpg

v13su.jpg

v13u7.jpg

v1416.jpg

v143f.jpg

v14dm.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşlarınızı kaçırabilirmiyim :D maşallah Allah nazarlardan saklasınbu tatlıları :)

maşallah hepsi birbirinden güzel ve sağlıklı

Kuşlar güzel :) fotoğrafları ayrı bi güzel

teşekkür ederim :) üst kısımdakileri daha bugün çektim en alttaki 2sini dün çekmiştim. 1-2 tanesi telefonla çekildi gerisi kamera :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Görmek isteyenler için parktan çektiğim kuş resimleri var ;)

Maşallah Allah uzun ömür versin kuşların çok güzel.
Kumlu tünek iyiymiş

Maşallah Allah uzun ömür versin kuşların çok güzel.
Kumlu tünek iyiymiş

Teşekkür ederim :) evet kumlarını çıkarıyorlar :D kemire kemire

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:01 -->-> Daha önceki mesaj 03:00 --

harika kuşlarınız var maşallah

Teşekkür ederim hepsini çekemedim daha. 8 taneler :))))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:52 -->-> Daha önceki mesaj 03:01 --

Sondan 2. Resimde hepsi dişi tek erkek var ben de yeni farkettim ah bu kuşum ne çekti kızlardan :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 03:52 --

Güncelliyorum :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çabuk rainy ve boynunu büküp poz veren mavi erkek kuşu bana verin yoksa bu gece gelip çalarım :D :D: D:d

maaşallah çok güzeller.

çok güzeller çoook maşaallah.

Masallah cok guzel goruntuler

tesekkurler arkadaslar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Çabuk rainy ve boynunu büküp poz veren mavi erkek kuşu bana verin yoksa bu gece gelip çalarım :D :D: D:d

olmazzzzzz onlar kafesin can damari :D ozellikle o boynunu buken kusum yani patatesim :) ondan beklentiler buyuk hehe

Geri