Karadeniz Pet

Durmadan perdeye gitmesi

historic

Yeni Üye
Selamlar muhabbet kuşu aldim yaklasik 1 -1.5 ay once cinsiyeti sanirim disi parmagima felan konuyor tuylerini kasittiriyor ama hep perdeye ucuyor nasil bende durmasina alistirabilirim cok sinirimi bozuyor perdeye gitmesi.

Son düzenleme:
Aynısı bende de oluyordu. Elime geliyo, seviyorum filan ama bir müddet sonra perdeye gidip orada kalıyordu. Ellemesem saatlerce kalacak. Sonra vantilatörü çıkardık yaz geldi diye. Perdeyi bıraktı artık vantilatörün üstüne konuyor. Perdeyi tamamen unuttu :) Bence sinir olacak bir şey yok ilgi gösterdikçe gitmemeye de alışır.

ayni sekildr seviyorum oksuyorum kusu banyoda yapiyor sonra perdeye ucuyor yanimda dursa ne olucak yani dursada az daha sevsem :)

Alıştı ise vazgeçmesi zor konduğu perde değilde örn.bir tablo,çerçeve vb.olsaydı yerinden çıkarır unutmasını sağlardınız ama perdede bunu yapmak zor.Dişi,yerine Erkek kuş eğitmeği deneseniz daha iyi olmazmı?

Dediginiz gibi eşi olsun diyede erkek aldim 2 gun once onu eğitmeye calisiyorum en azindan ikiside korkmadan yanimda kalir diye dusunuyorum, birbirine gostermedim kuslari egittikten sonra birlestirmeyi dusunuyorum :)

Geri