petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Durmadan perdeye gitmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve historic tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. historic

historic New Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar muhabbet kuşu aldim yaklasik 1 -1.5 ay once cinsiyeti sanirim disi parmagima felan konuyor tuylerini kasittiriyor ama hep perdeye ucuyor nasil bende durmasina alistirabilirim cok sinirimi bozuyor perdeye gitmesi.

#1 historic, 21 Haziran 2015
    Son düzenleme: 21 Haziran 2015
  2. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
    Aynısı bende de oluyordu. Elime geliyo, seviyorum filan ama bir müddet sonra perdeye gidip orada kalıyordu. Ellemesem saatlerce kalacak. Sonra vantilatörü çıkardık yaz geldi diye. Perdeyi bıraktı artık vantilatörün üstüne konuyor. Perdeyi tamamen unuttu :) Bence sinir olacak bir şey yok ilgi gösterdikçe gitmemeye de alışır.

3. historic

historic New Member

Beğenileri:
    0
    ayni sekildr seviyorum oksuyorum kusu banyoda yapiyor sonra perdeye ucuyor yanimda dursa ne olucak yani dursada az daha sevsem :)

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Alıştı ise vazgeçmesi zor konduğu perde değilde örn.bir tablo,çerçeve vb.olsaydı yerinden çıkarır unutmasını sağlardınız ama perdede bunu yapmak zor.Dişi,yerine Erkek kuş eğitmeği deneseniz daha iyi olmazmı?

5. historic

historic New Member

Beğenileri:
    0
    Dediginiz gibi eşi olsun diyede erkek aldim 2 gun once onu eğitmeye calisiyorum en azindan ikiside korkmadan yanimda kalir diye dusunuyorum, birbirine gostermedim kuslari egittikten sonra birlestirmeyi dusunuyorum :)

Sayfayı Paylaş