petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dut,İğde ve Erik ağacı hangisi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

kuşlara tünek için bahçeden farklı dallar kestim dut iğde ve erik ağacından hangileri daha uygundur zararı olan varmıdır? Kabuklarını soyup koyacam bu arada yardım lütfen..

2. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

dalın pürüzsüz olmasına dikkat et.

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hangi agacı kullanırsan kullan...dalların budaklarını çakı yardımıyla temizle ve ondan sonra ince zımpara ile iyice zımparala ki kuşun ayağına batacak budak veya çapak kalmasın...zımparaladıktan sonra da bir bez yardımı ile iyice tünek yapacağın dalları temızle ve sonra kafese tak...ben de böyle yapmıştım...( dut ağacını kullanabilirsin )

4. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

babamla soyuyoruz şu an pamuk gibi oldu pürüzsüz kabuklu koymak istemedik belki kemirirken zehirlkenir filan diye reismlerini koyucam takınca saolun

5. Agvaliemirhan
    Gizli

fındık filizlerinden çok güzel oluyor varsa yakınınızda kullanın derim

6. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

bahçede mevcut değil malesef :D dut ağacından yapıyoruz mecburen

7. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

son hali bu kafesin.Arkadaki dut ağacı öndekinide kuşburnudan yaptık kurtuldular papağan tüneğinden :D

8. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    çok güze bi kafes olmuş

9. marcel
    Gizli

marcel Guest

kafesin papağan kafesi. tel aralıkları çok geniş muhabbetler için pek uygun değil bence ilk fırsatta elden çıkar bu kafesi muhabbetlere uygun yatay telli ve tel aralıkları bu kadar geniş olmayan bir kafes al. onun dışında tüneklerin çok güzel :)

Sayfayı Paylaş