petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğitime Destek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kuşun kafes içi eğitimini başarılı şekilde tamamladık ele gelme yem yeme falan tamam buraya kadar şimdi öğrenmek istediğim KAFES DIŞINDA kuşu yemsiz nasıl elime omzuma getirebilirim alıştırabilirim.?? Çikomuz 2 aylık bu arada :)

http://i.hizliresim.com/xVPjJn.jpg

2. Samet Çağlar

sevgi göstererek :)

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    hahhaah :)) Çok açıklayıcı oldu :)

4. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Valla ben ilk günden çıkardım.Hemen ele gelir.Evin her yerinî bîlir.Yanımıza gelir canı istediği zaman.Omzumuza kafamıza parmağımıza... Siz ona sevginizi verin.Tamamen alışacaktır

5. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Kuşu aldığım gibi 2.günden bende saldım alışsın eve diye ve alıştıda ama bi kaç siteye baktım 20 gün falan salınmaması gerekir diye yorumlar vardı sitede bu yüzden kuşkuya düşmedim desem yalan olur. geceleri bazen kafesi açık bırakıyorum sıkılmasın canı isteyince çıksın diye sabahları gelir uyduğum yastığa konar öter uyandırır beni korku falan yok bize karşı fakat parmağa omza veya kafaya gelme gibi durumda yok maalesef henüz bu aşamaya gelemedik :/

6. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Valla en iyisini yapmışsın.1 ay içinde umarım gelmeye başlar

7. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    Umarım ya valla ilgi alakayı düzenli ve dozunda gösteriyoruz ne çok sıkıyoruz kuşu nede çok kendi halinde bırakıyoruz.

Sayfayı Paylaş