Karadeniz Pet

Eğitimli mükemmel çift kafesleriyle full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusufcukh

Meraklı Üye
Erkek konusuyor videoda herşeyi ekledim :) dişi de konusuyordu ama ne zaman yakınlasmalar basladı konusmayı kesti. Üzerinden inmezler dudak yanak saç vs çok severler videoda o da mevcut.

Bahçeşehirdeyim isteyen istediği zaman gelip görebilir.
250 tl herşeye istiyorum

hepsini alın kurtulayım istemeden de olsa :) Tüğ toz vs alerjisi olan aile bireylerine daha fazla direnemedik acilen sahiplendirmem lazım. Kafes hagen kafestir bilen bilir asırlık kafestir sağlam kullanıslı geniş.

Aksesuarları herşeyi tam (suluk yemlik tunek vitaminler mamaları yyemleri herşeyi vericem) erkek hiçbişekilde konuşmaktan bıkmıyor yeni kelimelere aç bi kuştur alıp saatlerce konusabilirsiniz öylece bakar dinler sizi ve max 1 hafta içinde kelime öğrenir bunun garantisini veriyorum öğrenmezse geri alırım okadar eminim.

Haftanın 3 günü mamaları verilir ek besinler verilir sağlıklı kuşlardır. Dişiyi zaten siteden çok sevdiğim bi abimden aldım o da görecektir ilanda :)

ikisi de 1 yaşlarını doldurdu . Herşeyin kısası videoda herşey :)

0553 294 34 90 istediğiniz zaman whatsapp veya arayın sorular için.

https://youtu.be/XY9PYCExyC4

https://youtu.be/XY9PYCExyC4

Türkiyede olsam gözümü kırpmadan almıştım. Alana hayırlı olsun.

Maşaallah hayırlı satışlar gerçekten çok güzeller eğitimli kuş isteyende kaçırmasın derim

Türkiyede olsam gözümü kırpmadan almıştım. Alana hayırlı olsun.

teşekkürler gerçekten çok iyiler evde oğlum kızım gibiler :) amacım iyi biyere gitsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

Maşaallah hayırlı satışlar gerçekten çok güzeller eğitimli kuş isteyende kaçırmasın derim

aynen dediğin gibi teşekkür ederim yorumlarınıza adaşım :)

Kardeşim maşallah ufaklıklara ;) Alana da satana da hayırlı olsun.

Maşallah çok güzeller anakara olaydı iyidi:)

ya ankarada olan kuslara da biz aynısını söylüyoruz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

kuşları veya kafesi veya tek tek olmuyor teşekkürler

hagenin hangi modeli resmi var mı..hayırlı satışlar..

maşallah çok güzeller. bu arada eğitmekte hiçbir şey yok. izleyip heves eden arkadaşlar kuşundan soğumasın. daha çok ilgi alaka gösterin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri