Karadeniz Pet

Eğtim Hakkında

• Konbuyu başlatan Class
  • Başlangıç tarihi
C

Class

Guest
Merhabalar Değerli Arkadaşlar Dün Petshopdan Aldığım Çekoslavak Cinsi[Çekoslavak Olduğunu Petshopdaki Görevli Söyledi Erkekmiş Birde Onuda Söyledi]
Konuşma Eğtimini Şimdi Verebilirmiyim[Daha Yavru Ama]
Bana Alıştırmak İçin Ne Yapmalıyım
Saygılar Arkdaşlar Hayırlı Forumlar Dilerim.:)

Forumdaki sabit konuları okuyarak ön bilgiye sahip olabilirsin...

Sağol Kardeşim Arkadaşların Deyğişik Fikirleri Vardır Diye Açtım Konuyu Bazı Kuşlar İnat Oluyor

Tabiki o bilgiler ile başarısız olursanız mutlaka yardımcı olacaklardır...

kuşun yavru olması iyiy eğitim için

Bilgilendirmeleriniz İçin Teşşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

Yokmu Daha Cevap?

benim kuş 40-45günlüktü geldiğinde,ikinci gün yaklaştım kafese.. İnanın ki paşa paşa paşa (kuşumun adı ) diyerek 2dk seslendiğimde hayranlıkla ağzıma bakıp dalıp gidiyordu yavru olduğundan ilgi çok çok hoşuna gidiyodu,o dalınca bana bakarak bende parmağımla göğsünü,karnını okşuyordum öylece alıştı daha sonra parmağıma çıkartmaya başladım derken şimdi susturamıyorum

Kaan Bugün 3 Gün Oldu Kardeş Kaçıyor Kuş Benden Kafresin İçinde Aldığım Petshopda 1 Hafta Salma Dedi Alışsın Diye Şarkı Felan Açkıyom Okşuyorum Olmuyor. Bir Yardım Lütfen.

Kaan Bugün 3 Gün Oldu Kardeş Kaçıyor Kuş Benden Kafresin İçinde Aldığım Petshopda 1 Hafta Salma Dedi Alışsın Diye Şarkı Felan Açkıyom Okşuyorum Olmuyor. Bir Yardım Lütfen.

hocam bi foto atarmısın bakalım kaç aylık kuş?

benim kuş dediğim gibi 40-45günlüktü aynen yazdıklarımı uyguladım hiçbir kaçma vs. yok

pvrB4r.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

BolDRL.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:13 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

Kuş Bu . Kardeş

Sağol Sürekli Alışveriş Yaptığım Petshopdan Aldım Aldığım Petshop Çok Temizdir Banada Sağlıklı Geldi Alalı 3 Gün Oldu Ama Sürekli Arkası Dönük 1 Hafta Cıkarma Dedi Petci

hocam sana ve ortama alıştığında çıkarmak en mantıklısı. Ortama daha alışmadan size alışmadan kuşun rahatça uçacağını sanmak güç. Zaten ilk uçtuklarında sağa sola çapıp panik oluyorlar. O nedenle 1hafta olabilir hatta 2hafta da olabilir. Elinize yem koyun sabırlıca bekleyin elbet gelip yiyecektir.Önemli olan elinizden zarar gelmeyeceğini anlamasıdır bunu anlayınca olay tamamdır zaten elden inmez

Sağolun Valla 1 Hafta Sonra Salıcam Dediklerinizi Uygulicam.

Geri