petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eğtim Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Class tarafından 5 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Class

Class Guest

Merhabalar Değerli Arkadaşlar Dün Petshopdan Aldığım Çekoslavak Cinsi[Çekoslavak Olduğunu Petshopdaki Görevli Söyledi Erkekmiş Birde Onuda Söyledi]
    Konuşma Eğtimini Şimdi Verebilirmiyim[Daha Yavru Ama]
    Bana Alıştırmak İçin Ne Yapmalıyım
    Saygılar Arkdaşlar Hayırlı Forumlar Dilerim.:)

2. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Forumdaki sabit konuları okuyarak ön bilgiye sahip olabilirsin...

3. Class

Class Guest

Sağol Kardeşim Arkadaşların Deyğişik Fikirleri Vardır Diye Açtım Konuyu Bazı Kuşlar İnat Oluyor

4. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Tabiki o bilgiler ile başarısız olursanız mutlaka yardımcı olacaklardır...

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşun yavru olması iyiy eğitim için

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    imzamda bi konum var

7. Class

Class Guest

Bilgilendirmeleriniz İçin Teşşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

Yokmu Daha Cevap?

8. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuş 40-45günlüktü geldiğinde,ikinci gün yaklaştım kafese.. İnanın ki paşa paşa paşa (kuşumun adı ) diyerek 2dk seslendiğimde hayranlıkla ağzıma bakıp dalıp gidiyordu yavru olduğundan ilgi çok çok hoşuna gidiyodu,o dalınca bana bakarak bende parmağımla göğsünü,karnını okşuyordum öylece alıştı daha sonra parmağıma çıkartmaya başladım derken şimdi susturamıyorum

9. Class

Class Guest

Kaan Bugün 3 Gün Oldu Kardeş Kaçıyor Kuş Benden Kafresin İçinde Aldığım Petshopda 1 Hafta Salma Dedi Alışsın Diye Şarkı Felan Açkıyom Okşuyorum Olmuyor. Bir Yardım Lütfen.

10. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bi foto atarmısın bakalım kaç aylık kuş?

benim kuş dediğim gibi 40-45günlüktü aynen yazdıklarımı uyguladım hiçbir kaçma vs. yok

11. Class

Class Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:13 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

Kuş Bu . Kardeş

12. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    evet hocam yavru ve erkek maşallah.

13. Class

Class Guest

Sağol Sürekli Alışveriş Yaptığım Petshopdan Aldım Aldığım Petshop Çok Temizdir Banada Sağlıklı Geldi Alalı 3 Gün Oldu Ama Sürekli Arkası Dönük 1 Hafta Cıkarma Dedi Petci

14. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam sana ve ortama alıştığında çıkarmak en mantıklısı. Ortama daha alışmadan size alışmadan kuşun rahatça uçacağını sanmak güç. Zaten ilk uçtuklarında sağa sola çapıp panik oluyorlar. O nedenle 1hafta olabilir hatta 2hafta da olabilir. Elinize yem koyun sabırlıca bekleyin elbet gelip yiyecektir.Önemli olan elinizden zarar gelmeyeceğini anlamasıdır bunu anlayınca olay tamamdır zaten elden inmez

15. Class

Class Guest

Sağolun Valla 1 Hafta Sonra Salıcam Dediklerinizi Uygulicam.

Sayfayı Paylaş