Karadeniz Pet

Ele Alışık Erkek kuşum çiftleşir mi?

Emre TEPE

Yeni Üye
Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi 1 yaşındaki oğlumuz yaklaşık 11 aydır bizde. Son zamanlarda kafesteki salıncakla çiftleşmeye çalışıyodu ve biz de yanına bir dişi aldık. Kafes düzenini falan herşeyi onlar için ayarladık yumurta maması yumurta kabugu hiçbişeylerini eksik etmiyorum. Hiç kavga etmiyorlar çok şükür ancak Erkek kuş dişiye yaklaşıyor fakat dişi ona yaklaşmaya çalışınca kendini hemen tellere atıyor. Oğlumuzun yavruları olsun istiyoruz konuyla ilgili ne yapabiliriz engin bilgilerinize ihtiyacım var :)

Ekli dosyalar

• 20181214_212149.jpg
    20181214_212149.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 42
  • 20181214_212208.jpg
    20181214_212208.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 35
Dişinin alışmasına izin verin biraz gözlemleyin eğer olmuyorsa dişiyi başka bir kafese alın 1 aya yakın ayrı tutun tabii bu süreçte eksikliklerini yerine getirin mama vitamin vs.

Dişinin alışmasına izin verin biraz gözlemleyin eğer olmuyorsa dişiyi başka bir kafese alın 1 aya yakın ayrı tutun tabii bu süreçte eksikliklerini yerine getirin mama vitamin vs.
Ya ben yanlış anlattım galiba :) Dişi erkeğe yanaşmaya çalışınca benim erkek kendini tellere atıyor hemen demeliydim sanırım

Eger oglum nasilsin paşam ne haber derseniz bu iş olmaz kendi hallerine birakin ilginizi kesin yemini suyunu verin arada mama gerisine karismayin kuslarinizin masaallah i var bence bu çiftin cok güzel yavruları olur

Eger oglum nasilsin paşam ne haber derseniz bu iş olmaz kendi hallerine birakin ilginizi kesin yemini suyunu verin arada mama gerisine karismayin kuslarinizin masaallah i var bence bu çiftin cok güzel yavruları olur
Çok teşekkür ederim. İlgiyi kestik zaten başbaşa bırakıyoruz alışsınlar diye ama ayırma yöntemi yapın falan diyo bazı arkadaşlar. İşe yarar mı sizce?

Ne kadar zamandır aynı kafesteler?

Geri