Karadeniz Pet

Elle besleme maması ihtiyacı olan var mı?

Fulya GÜLMEZLER

Yeni Üye
Elimde 700-750 gr civarı Versele Laga nutribird A21 elle besleme maması mevcut. Son kullanma tarihi 07/2017 ihityacı olan varsa gönderebilirim.

Tamam Cuma günü kargoya verebilirim ama Bitlis'ten göndericem kargo ücreti ne kadar tutar o konuda şu an bi bilgim yok nereye gönderim yapacağımı söylersen yarın öğrenip bilgi verebilirim

Fulya hanım ben talibim. Hafta içi elime geçecek şekilde postalar iseniz çok sevinirim.
Adresim: Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Ankara Karayolu 26.km. Kemalpaşa
35170 İzmir/Türkiye Tel: (0232) 878 68 81

Bende alabilirim.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fulya hanım muhabbet kuşum dün vefat etti. Başka ihtiyacı olan arkadaşlara gönderirsiniz. Teşekkürler.

Fulya hanım muhabbet kuşum dün vefat etti. Başka ihtiyacı olan arkadaşlara gönderirsiniz. Teşekkürler.

Bir iki gündür girmemiştim yeni gördüm mesajlarınızı çok üzüldüm kuşunuz için ben de 1 ay önce kaybettim çok direndi ama dayanamadı çok acı bi durum geçmiş olsun.

Bir iki gündür girmemiştim yeni gördüm mesajlarınızı çok üzüldüm kuşunuz için ben de 1 ay önce kaybettim çok direndi ama dayanamadı çok acı bi durum geçmiş olsun.

Çok zor inanın.. 7.5 yıl beraber büyüdük üniversitemizi okuduk işe girdik hepsini beraber yaptık.. Bir gün umarım kavuşacağım kuşuma.. Çok teşekkür ederim. Başımız sağ olsun..

Çok zor inanın.. 7.5 yıl beraber büyüdük üniversitemizi okuduk işe girdik hepsini beraber yaptık.. Bir gün umarım kavuşacağım kuşuma.. Çok teşekkür ederim. Başımız sağ olsun..

Benim de çocuğum gibi olmuştu 44 gün oldu öleli ama hala canım yanıyo :( bundan sonra muhabbet kuşu sahiplenmem sanırım dediğiniz gibi bi gün kavuşuruz onlarla

Cok gecmiş olsun. Ben kuş olumlerine karsi surekli mama yapiyorum hem yawrulari hemde anaclsrimi daha direncli yapiyo. İspinoz grubundan vasifli (yarisma kuşu), besliyorum bi degisiklil yapip mihabnet de aldim suanlik cok basarili sonuclar aldim agizfan besleme de takviye yapiyorum hafta da 2 gun yawrulsr daha direncli ve hizli buyudugunu gozlemledim faxlaysa bosa cope gitmesin ben kullaniyorum bana yollarsaniz cok sevinirim

Cok gecmiş olsun. Ben kuş olumlerine karsi surekli mama yapiyorum hem yawrulari hemde anaclsrimi daha direncli yapiyo. İspinoz grubundan vasifli (yarisma kuşu), besliyorum bi degisiklil yapip mihabnet de aldim suanlik cok basarili sonuclar aldim agizfan besleme de takviye yapiyorum hafta da 2 gun yawrulsr daha direncli ve hizli buyudugunu gozlemledim faxlaysa bosa cope gitmesin ben kullaniyorum bana yollarsaniz cok sevinirim

Teşekkür ederim duyarlılığınız için. Size mutlu sağlıklı hobiler dilerim. Mama konusuna gelince sizden önce bir üye de mesajla bana ulaşıp talep ettiği için ona gönderiyorum mamayı

Tamamdir. İyivniyetiniz ve ilginiz icin tesekkur ederim [emoji4]