Karadeniz Pet

emeğimin karşılığnı aldım

olcay

Meraklı Üye
daha öncede burdan yazmıştım çok hiperaktif mubişim var şaşkın şubat ın ortalarında aldım 32 günlüktü aldığımda kafese girmekten nefret ediyor kendisi istediğinde girip yemini yer çıkar benle oynamaktan çok hoşlanıyor okadar ugarşlarım sonucunda konuşmaya başladı net anlaşılır şekilde babacık şaşkın cici kuş demeye başaladı valla çok güzel bi duyguymuş buradan da baya yardım aldım herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Gözün aydın kardeşim daha çok kelime konuşur inşallah

tesekkurler Ugrasiyorum konusmasi icin umarim ogrenir cok kelime

Onunla herseyden cok ilgileniyorum zaten

Hadi bakalım mutluluklarınız daim olsun.Darısı uğraşan arkadaşlarımızın başına.
Şaşkın seni şaşırta şaşırta esas şaşkın sen olacaksın bu gidişle :)

Kocaman kocaman Maşallah sıpaya

Hadi bakalım mutluluklarınız daim olsun.Darısı uğraşan arkadaşlarımızın başına.
Şaşkın seni şaşırta şaşırta esas şaşkın sen olacaksın bu gidişle :)

Kocaman kocaman Maşallah sıpaya

tsekkürler valla 2 aydır ugrasıyorum sonunda oldu bugun baya konuştu çok sabırlı olmak ve ilgilenmek gerekiyor. Dediğiniz gibi bende şaşkın oldum bunun yüzünden gündüzleri işten görüntülü arama yapıp konuşuyorum şaşkın la :)

Günlük 1 saatten fazlamı konuştunuz
Bide ırkı nedir kaç paraya aldınız

emeklerinizden biraz bahseder misiniz?

daha öncede burdan yazmıştım çok hiperaktif mubişim var şaşkın şubat ın ortalarında aldım 32 günlüktü aldığımda kafese girmekten nefret ediyor kendisi istediğinde girip yemini yer çıkar benle oynamaktan çok hoşlanıyor okadar ugarşlarım sonucunda konuşmaya başladı net anlaşılır şekilde babacık şaşkın cici kuş demeye başaladı valla çok güzel bi duyguymuş buradan da baya yardım aldım herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için

3 kelimeyi aynı andamı öğrettiniz birini öğrenince diğerinemi geçtiniz. Ustalar birini öğretip diğerine geçin diyorda.

muhabbet kuşum profil resmimdeki kuş kuş tan filan anlmazdım eşimin ısrarı üzerine aldım buraya resmini koydum yerli dediler öncelikle hakikaten en fazla 2 ay lık olsun kuş bundan önce aldım 2 tane buraya resmini koydum 8 aylık dan büyük dediler onu verdim 1 tane daha aldım onada 2 yaşında var deiler okadar bilmiyorum yani sonunda başka bi petshop dan aldım sağolsun bana 1 ayık kuş buldu eve getirdim 1 günde bana alıştı geldikten 3-4 saat sonra kafesin kapısını açtım çıktı uçtu sonra yeme geldi biraz korktu ama geldi hepsi öylemi bilmiyorum ama şakınım çok meraklı neyaparsam yapayım yanımdan ayrımaz sabah işe 7 gibi gidiyorum gitmeden önce mutlaka gelip seviyorum eşimde çok ilgileniyor kafeste durmak istemiyor çok kısa zamnda alıştı sabah çıkıyor kafesten 7 -8 gibi gece 11 de zorla sokuyorum kafese benle kahvaltı yapar hafta sonları akşam yemek yer sofrada bol bol kagıt topla oynarız oynarken hep şaşkın babacık cicikuş derdim zaten ama şaşkını daha çok derdim aldıktan 1 ay sonra yani 2 aylıkken eşim kuş konuştu dedi ben inanmadım dün benim elimdeyken şaşkın dediğinde inandım hatta konuşmiycak sandım artık ümidi kescektim nerdeyse hafta sonalrı hep oynarım onunla sabah yatağımdan kalkar kalkmaz yanına giderim beni görünce kafeste parçalanır çıkmak için herzamn konuşurum sohbet ederim biyere korum sonra alkışşarım elime hemen gelir bunu çok yaptım ve alıştı akşam eve 6 gibi gelrim geldikten sonra hep onla uğraşırım zaten gelince kafesin dışında olur hemen bana gelir akşam 6 dan gece 11 e kadar hafta sonları gece 3 kadar oynarım onla uykusu geldimi uyur omuzumda uyandımı hemen başlarız oynamaya gündüzleri işteyken ararım genelde görüntülü severim ismini söylerim zaten kuş konuşucaksa belli ediyor ben konuştummu hemen gelir dudaklarımı kafasını yaklaştırp dinler telefonda konuşsam hemen gelir elime konup dinler gagalar dudaklarımı bazen bıktıryor beni ama sabrediyorum meselğim sitres dolu bi meslek onunla neşe buluyorum sofrada mutlaka onada yer ayırırım kafesinde oyuncak var onunla oynamaz kafese sadece yem yemeye girer valla ben hayatımla bütünleştirmiştim artık çok ilgi istiyor herzaman konuşmak sohbet etmek yeni öğrendiği bişey varsa onu överek konuşmak lazım çok eminim kendi bunu algılıyor ve taktir edilmiş gibi algılıyor valla baya uzun oldu çünkü çok heycanlıyım bunlarıda zor yazdım çünkü sağolsun şaşkın parmaklarımı gaglıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

3 kelimeyi aynı andamı öğrettiniz birini öğrenince diğerinemi geçtiniz. Ustalar birini öğretip diğerine geçin diyorda.

İlk günden beri şaşakın babacık cicikuş diyorum ama şakşkını daha çok diyordum dün şaşkın dedi bu sbaahta söyledi bende cici kuş babacık dedim sonra onuda söyledi :)

Geri