Karadeniz Pet

En Çok Sevdiğiniz Kuşunuz İle Anılarınız...

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Bu şekilde bir konu açtım umarım beğenirsiniz... :)
Sizin en çok sevdiğiniz kuşunuzla geçirdiğiniz anınız var mı? Bizimle paylaşır mısınız? :)

İlk olarak başlayım... :)

Bu Tüylü... Bazı abilerim, kardeşlerim biliyorlar... :)

atılacak%2B%282%29.jpg

Benim en çok sevdiğim kuşlarımdan birisi, en güzel anım ona atlamayı öğretirken olmuştu, çok zevk almıştım atlamayı öğretirken, bir parmağımdan diğer parmağıma ve ondan öbür parmağıma, öğrendik ve hala ara sıra oynuyoruz, öğrenme aşamamızın sonunda omzuma atlayıp yanağıma bir öpücük kondurması bu güzel anı unutmamama sebep oldu... :)

Evet sizde güzel anılarınızı, kuşunuzun fotoğrafı ile birlikte bizimle paylaşır mısınız? :)

Son düzenleme:
http://i.hizliresim.com/22r50v.jpg

http://i.hizliresim.com/XB0JRo.jpg

bu da benim limonum yaklaşık 4 aydır bizimle birlikte onla o kadar çok unutamayacağım anım var ki bunlardan biri ne zaman çeşmeyi açsam parmağıma gelip çeşmeden su içer geçenlerde ilk banyosunu yaptı baktım suyu yakalamaya çalışıyor avcuma sıcak su doldurdum tabi fazla sıcak değil :) bir baktım avcumun içine girdi yıkanmaya çalışıyor o kadar sevdi ki baya ıslanmış uçmaya çalıştı uçamadı pat yere :) baya gülmüştüm o haline bir diğer anımda benim öğrettiklerimi hemen kapmaya çok meraklı maşallah en son adını öğrettim limon cicikuşum canım aşkım diyor çok hoşuma gidiyorr yaaa çok tatlılarr

benim maviş adlı bir kuşum dışarıda bulunmuş 2 aydır benimle annemin temizlmek için getirdiği yeşilliklerin üstüne çıkıp yıkanmaya çalışmıştı ayak el hastasıdır ayağımın peşinden ben yürüken koşturur yürümemem için önümde dururdu elime gelip diğer elimi yaklaştırdığımda ısırmaya çalışır ayağını ve kendisinin sevilmesinden hoşlanır o kadar çok şey varki maviş der aşkım der mutlu oldumu öpücük atar kızdığında başını vurar gibi yapıp ötmeye başlar

Teşekkürler Arkadaşlar var mı başka arkadaşlarımız... :)

Başka bi ani daha paylasayım kendi gibi sarı bir topu var stres topu olur ya o toplardan o topla futbol oynuyor bir de konuşuyo topa ben ayağım la topu alınca peşinden koşuyor bir de telefon hastası şu an bile parmağı m da ben bisiyler yazmaya çalıştık ca o da basiyor tuslara hatta aklıma geldi şimdi telefon dokunmatik en son mesajlas tığ im kişiyi aramış gagasi ayaklari ile dokunarak bi baktım telefon açık :) bir de otuyo karşıdaki kişiye :) bu gidiş de konuştuğu kelimeleri de soylicek benim sarı kuşum dediğim gibi anim çok :)

Başka bi ani daha paylasayım kendi gibi sarı bir topu var stres topu olur ya o toplardan o topla futbol oynuyor bir de konuşuyo topa ben ayağım la topu alınca peşinden koşuyor bir de telefon hastası şu an bile parmağı m da ben bisiyler yazmaya çalıştık ca o da basiyor tuslara hatta aklıma geldi şimdi telefon dokunmatik en son mesajlas tığ im kişiyi aramış gagasi ayaklari ile dokunarak bi baktım telefon açık :) bir de otuyo karşıdaki kişiye :) bu gidiş de konuştuğu kelimeleri de soylicek benim sarı kuşum dediğim gibi anim çok :)

Hahahahaha güzelmiş merak ettim şimdi kuşunuzu... Maşaallah... :)

Fotoğraf gözükmüyor maalesef... :)

Çok tatlı gerçekten... :)

Başka kuş u ile anısı olan arkadaşlar yok sanirim:)