petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

En iyi en faydalı kuş kumu markası hangisidir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

En iyi en faydalı kuş kumu markası hangisidir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Bundan almaya karar verdim.

Vitakraft Vita Grit Küçük Irk Kuşlar İçin Kuş Kumu 50 Gr
    Vitakraft karışık kuş çakılı tohumların taşlıkta parçalanmasını sağlayarak sindirimi kolaylaştırır.Vitakraft kuş kumu, evcil hayvanınızın ihtiyacı olan mineralleri içerir. Vitakraft mineralli kuş çakılı istiridye kabuğu, kırmızı taş, kireç taşı,midye çakılı, kuzey denizi kumu ve kireçlenmiş deniz yosunu içerir.

2. Akif GÜZEN

3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    grit kum öneririm, toz şeklindeki kumlardan daha büyük parçalı oluyor ve kuşlar daha çok seviyor, ayrıca kuşların gagalarını düzeltmesine yardımcı da oluyor, kum kömür içerirse daha iyi olur, kuma çok para verme, vitakraftın grit kumunu almıştım ama naturbirdden aldığım kumu da çok sevdiler, hem de uygun...
    GRİT KUMU

4. Ali Eren HAYRAN

ben koza kuş kumu kullanıyorum

5. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    kum?

witte molen kesinlikle tavsiye ederim tabikide bu forumda mama aldıgınızda yanında hediye gelen kumda ıyıdır bilgilerinize

6. Hakan VATANSEVER

Beğenileri:
    0
    petshop bana onu önerdi 10 liraydı açığı var dedi kendileri kutulamıslar 5 lira dedi denemek için aldım baya sevdiler önceden kullandıgıma hiç dokunmuyorlardı

7. cexsa1

cexsa1 Guest

kafana göre takıl :)

8. Duranettin ERAYDIN

Benim konuma yorum yapma da ben kafama göre takılıyorum zaten :)

Sayfayı Paylaş