Karadeniz Pet

En iyi en faydalı kuş kumu markası hangisidir?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
En iyi en faydalı kuş kumu markası hangisidir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Bundan almaya karar verdim.

Vitakraft Vita Grit Küçük Irk Kuşlar İçin Kuş Kumu 50 Gr
Vitakraft karışık kuş çakılı tohumların taşlıkta parçalanmasını sağlayarak sindirimi kolaylaştırır.Vitakraft kuş kumu, evcil hayvanınızın ihtiyacı olan mineralleri içerir. Vitakraft mineralli kuş çakılı istiridye kabuğu, kırmızı taş, kireç taşı,midye çakılı, kuzey denizi kumu ve kireçlenmiş deniz yosunu içerir.

grit kum öneririm, toz şeklindeki kumlardan daha büyük parçalı oluyor ve kuşlar daha çok seviyor, ayrıca kuşların gagalarını düzeltmesine yardımcı da oluyor, kum kömür içerirse daha iyi olur, kuma çok para verme, vitakraftın grit kumunu almıştım ama naturbirdden aldığım kumu da çok sevdiler, hem de uygun...
GRİT KUMU

kum?

witte molen kesinlikle tavsiye ederim tabikide bu forumda mama aldıgınızda yanında hediye gelen kumda ıyıdır bilgilerinize

witte molen kesinlikle tavsiye ederim tabikide bu forumda mama aldıgınızda yanında hediye gelen kumda ıyıdır bilgilerinize

petshop bana onu önerdi 10 liraydı açığı var dedi kendileri kutulamıslar 5 lira dedi denemek için aldım baya sevdiler önceden kullandıgıma hiç dokunmuyorlardı

Geri