petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

En İyi Vitamin....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Selam Arkadaşlar ben dün veteriner'den kuş için vitamin almaya gittim.Veteriner Bana en iyi vitamin Havuç,Salatalık,vb vb şeyler söyledi doğrumudur bi soruyum dedim

2. H. Mehmet YILDIZ

Vitamin olarak avisol kullanıyorum

3. Onur KUZUKIRAN

Onur KUZUKIRAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mama yapmanız faydalı olacakdır ama genede normal vitaminde katmalısınız suyuna

4. Süleyman Aydın

Normalde katıyorum vitamin almaya gittim adam bana dedi en iyi vitamin havuç felan doğrumudur szce

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Onlar ek besindir. Vitamin bir çeşit ilaçtır.

6. Tevfik AKTUNÇ

Kullanmıyorum açıkcası kimsayal birşey, o vitaminde kimyasal hep doğallığa dikkat ediyorum. Maşallah kuşlarında rengi çok parlak, sağlık durumları da çok iyi. Doğal olmasına dikkat edin herşeyin, yapay ürünlerden uzak durun

7. Süleyman Aydın

Hmm tşkler bide bana şey dedi eqer yumurtlamasını istiyorsan kafese havuç as dedi bn havuçlu mama'yı biliyorumdum ve yapıyordum.(sizce havuç asmalımıyım bu aralar dişi kuşum kendini pek göstermiyor hep yuvada yem yemek için felan çıkıyo herneyse havuç asmalımıyım sizce ? )

8. Tevfik AKTUNÇ

Havuç asma hocam, eğer havuçlu mama yapıyorsanız bu yeterde artar bile ;)

9. Süleyman Aydın

Havuçlu mama yapıyorm yemiyorlar ha bide kuş kumu koydum çok yiyorlar zararlı olmasın onlara

10. Tevfik AKTUNÇ

Zararlı olmaz hocam :) Kumu yemeleri iyidir ;)
    Kuşlar sevmedikleri şeyleri yemiyorlar, bunun için sonuna kadar uğraşacaz ki sevdiklerini bulabilmek için.

11. Süleyman Aydın

Bzim kuşlar utanıyorlar :D :D yuvada aşk tazeliyorlar :D :D ( yemek yedikten sonra baktım yuvadalar karışmadım bayağı geçti hala yuvadalar baktım yuvada aşk tazeliyorlar :D :D :D )

12. AvciMustafa

Vitamin olarak avisol kullanıyorum bende.

13. Onur TÜFEKCİ

Biyoteknik ürünleri her zaman daha iyidir. Doğal vitamin olarakta sebzeleri kullanabilirsiniz. Her ikisininde fazla verilmesi ishale neden olabilir.

14. Süleyman Aydın

her kahvaltıda onlara domates salatalık veriyorm o kdar seviyorlar ki kavga bile ediyorlar

15. Mustafa Demir

Kuş kumunu fazla yerse ishale neden olabilir.

16. Süleyman Aydın

Gayet sağlıklılar .

Sayfayı Paylaş