petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkeğe yeni eş almayı düşünüyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tayfun16 tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tayfun16

tayfun16 Guest

Cümleten hayırlı geceler.. çift yerli kuşlarımdan dişi olanı yumurtalarına yatmıyor hiç ilgilenmiyor erkek olan gayet güzel sağlıklı ve sürekli çiftleşmek istiyor dişiyi ayırıp yeni kızışmış bir dişi almayı düşünüyorum sizce uygun olurmu erkek kuşun dişi ayırt etceğini sanmıyorum sizce yeni kuşla anlaşıp yumurta yaparlarmı değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

bi önerisi, fikri olan yokmu arkadaşlar ???

2. Yusuf ŞANLI

Anlasirlar buyuk ihtimalle ama uzun zaman alabilir

3. tayfun16

tayfun16 Guest

alırsam yumurtaya hazır bi dişi alırım bu durumda bile uzun sürermi ?

4. Yusuf ŞANLI

Tabi once disi yeni yere alisacak sonra kuslar birbirine alisacak erkegin kizismis olmasi her disiyle ciftlesecegi anlamina gelmiyor yada disinin yumurtlamaya hazir olmasi

5. tayfun16

tayfun16 Guest

saolasın usta güzel bi dişi alıp sabırla beklicez ozaman :)

6. Yusuf ŞANLI

Bence firsatin varsa erkek secsin disiyi anlasmalari daha kolay olur ama ureticiden alacaksan salmaya koy kusu pet shop kafeslerine koyma kusunu

7. tayfun16

tayfun16 Guest

alt sokaya birisi üretimhane açmış geçen gün tanıştık saolsun çay ikram etti onun salmasına bırakabilirim

8. Yusuf ŞANLI

Ee diger disiyide alirsa ona ver bari yalniz kalmasin kus hatta ederse takas edebilirsin

Sayfayı Paylaş