petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkeğimin ırkı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahim Guguş tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
  2. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    spangle. ama ustalar var bu sitede, onlar beni teyid edecekler mi bakalım :) çok güzel maşallah.

3. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    spangle nasıl bir cins oluyor ismini duydum ama nasıl bir şey oldugunu özelliklerini bilmiyorum

4. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    kanat üstündeki zebra desenin renk kombinasyonu ters. aynı sizin kuşunuzda olduğu gibi. kafa üstü zebra deseni de açık ve yoğunluğu az. internetten spangle cinsi muhabbet kuşu diye aratırsanız, sizinkine çok benzeyen başka kuş resimleri görebilirsiniz. aynı kombinasyon özelliğini taşıyor.

5. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    gördüm. edindiğim bilgilerde lutino ve albino yavru cıkma olasılığı fazlaymış bu cinslerde sizce doğrumu ?

6. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    evet. yanak lekesi beyaz, gördüğünüz gibi. aynı lutinolarda da böyledir. o nedenle büyük ihtimalle olabilir diye düşünüyorum.

7. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    peki dişimi atsam yaşını ve ırkını söyler misiniz ?

Sayfayı Paylaş