petshop

Erkeğin kafeste üstünlük sağlaması için ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+

Özgür+ Guest

Arkadaşlar yerli dişi çekoslovak kırması erkek kuşum var

dişiyi önceden aldığım için ortamı biliyor yeni kafes yapmıştım biliyorsunuz erkek ve dişi o kafeste olunca dişi erkeğin dengesini bozup düşürüyor herhangi bir vurma yok kafasını erkeğin ayağına götürüyor erkek de düşüyor

bu durumun olmaması için ne yapmak gerekli ? kafesinden 1 hafta ayırmıştım birbirlerini görmüyorlardı tekrar birleştirdim 1-2 gün iyi geçti bu gün gene aynısını yapıyor.

ne yapabilirim ? değiştireyim mi kuşu ? bu arada dişi tüyünde erkek daha girmedi tüye ​

2. Ferman

Ferman New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Dişiyi 1 hafta boyunca ayrı bir kafese alıp, erkeğin kafesine alışmasını sağlayabilirsin. Daha sonra dişiyi erkeğin yanına atarsın bu sayede erkeğe üstünlük kuramaz . Kafesleride yanyana koy ki birbirlerini görerek iyice kızışsınlar .

3. Özgür+

Özgür+ Guest

kızışma zamanları değil daha küçükler 1 hafta birbirlerini görmeyecek şekilde ayırdım zaten birbirlerini görünce kafesin telinden inmiyolar . özellikle gece lambayı kapattıktan 15 dk falan sonra çırpınma sesleri geliyor yani ordan oraya atıyolar kendilerini .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

yardım lütfen

4. yusufkral

yusufkral Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    ayır tekrar birleştir bir dene başkada elinden gelecek birşey yok zaten olmasa dişi al kuşcuya götür eşini kendi secsin

5. Özgür+

Özgür+ Guest

dişiyi sahiplendirmeyi düşünüyorum dişi satılırsa erkeği götürücem

6. yusufkral

yusufkral Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    Kuşcuya götür 5-10 liara para ver dişi ver er kege başka dişi al yada aldın yere götür degiştirt

Sayfayı Paylaş