petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkeğin kafeste üstünlük sağlaması için ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+

Özgür+ Guest

Arkadaşlar yerli dişi çekoslovak kırması erkek kuşum var

dişiyi önceden aldığım için ortamı biliyor yeni kafes yapmıştım biliyorsunuz erkek ve dişi o kafeste olunca dişi erkeğin dengesini bozup düşürüyor herhangi bir vurma yok kafasını erkeğin ayağına götürüyor erkek de düşüyor

bu durumun olmaması için ne yapmak gerekli ? kafesinden 1 hafta ayırmıştım birbirlerini görmüyorlardı tekrar birleştirdim 1-2 gün iyi geçti bu gün gene aynısını yapıyor.

ne yapabilirim ? değiştireyim mi kuşu ? bu arada dişi tüyünde erkek daha girmedi tüye ​

2. Ferman

Ferman New Member

Beğenileri:
    0
    Dişiyi 1 hafta boyunca ayrı bir kafese alıp, erkeğin kafesine alışmasını sağlayabilirsin. Daha sonra dişiyi erkeğin yanına atarsın bu sayede erkeğe üstünlük kuramaz . Kafesleride yanyana koy ki birbirlerini görerek iyice kızışsınlar .

3. Özgür+

Özgür+ Guest

kızışma zamanları değil daha küçükler 1 hafta birbirlerini görmeyecek şekilde ayırdım zaten birbirlerini görünce kafesin telinden inmiyolar . özellikle gece lambayı kapattıktan 15 dk falan sonra çırpınma sesleri geliyor yani ordan oraya atıyolar kendilerini .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

yardım lütfen

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ayır tekrar birleştir bir dene başkada elinden gelecek birşey yok zaten olmasa dişi al kuşcuya götür eşini kendi secsin

5. Özgür+

Özgür+ Guest

dişiyi sahiplendirmeyi düşünüyorum dişi satılırsa erkeği götürücem

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Kuşcuya götür 5-10 liara para ver dişi ver er kege başka dişi al yada aldın yere götür degiştirt

Sayfayı Paylaş