petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ismail gürcan tarafından 29 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Hayırlı akşamlar resimde gördüğünüz gibi iki çift kuşum var erkek tahmine 2 yada 4 yaşlarında hiç kuşla ilgili bilgim yokken almıştım 5 ay önce sonra 1 ay sonra dişi kuşu aldım oda tahminen 7 aylık soruma gelince erkek kuş hiç çiftleşme girişiminde bulunmuyor forumda okuduğuma göre erkek büyük olunca dişiyi çiftleşmeye zorlar diye okudum ama 5 aydır bir girişim yok acaba erkek yaşlı olduğu içinmi erkeği değişdirmelimiyim lütfen yardım edin

2. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Birde erkekle dişi iyi anlaşıyorlar birbirlerini kaşıyorlar kusuyorlar ama dişi yapınca erkek karşılık veriyor dişi yapmadığı Zaman erkek yapmıyor birde erkek kuş fazla ötmüyor

3. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Yokmu yardım edebilecek bilgisi olanlar lütfen cevab

4. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Erkek size uzun süre alıştıysa ve uzun süre tek kaldıysa dişiye ilgi duymuyor olabilir

5. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Yuvalığı dışarı almanız daha verimli olur , yuvalık kontrolü yapayım derken kuşu kuluçkadan kaldırırsınız .

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    727
    Merbalar
    Eyer kuşunuz 2-4 yaşına kadar hiç bir kuş ortamına girmediyse ev oratamında bulundu ise gayet doğal bunlar ama eyer anlaşıyorlar sa zaman vermekten başka çareniz yok bu tür kuşlarda yavru almak zor ama imkansız değil bazen 1.5 yıl sonra yavru alan bile olabiliyor siz düzenli bakım ve sakin ortamlarını hazırlayın gerisi sabır isi yapacak başka birşey yok eyer 4 yaşında ise kuşunuz ve hiç eşe atılmamış durumda sa değiştirebilirsiniz ayaktaki pullanmalara göre 2 yaş üstü olduğu kesin ama fazlasını tahmin etmek çok zor

7. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kuş eğitimliyse veya yaşlıysa bu çok normal.Fazla umit bağlamayın ama imkansız da değil.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Mama veriyorsanız içine keçi boynuzu tozu kullanın , çok verimli oluyor

9. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    Sadece bekleyin evcille alakasi yok 1 yildir benimle olan kusuma disiyi verdim olan oldu. Simdi bende sizin gibi diyordum fakat sabirli oldum yumurta aldim sizde bekleyin sadece

10. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Cenab'larınızdan dolayı hepinize tşk ederim bir 6 ay daha bekleteyim verim alamazsam değiştireyim

Sayfayı Paylaş