Karadeniz Pet

Erkek Dişiye Pasif ama Aynaya Aktif

Kuşunuzu saldığınızda aynaları bir şekilde örtün.kuşunuzu haftada 1 gün salmanız yeterli olacaktır.Ne kadar eşiyle vakit geçirirse o kadar alışma eyleminde olacaktır.
Kuşu eşine alışana kadar çıkartmayı düşünmüyoruz fakat bizimkisi dişiden kaçmaya yuvalığa bile giriyor ve öyle konuşuyor ☹️ heryerde kur, konuşma ve söylenme. Çok pasif bir kuş maalesef kızışması hiçbir işe yaramıyor. Eski dişiye de aynısını yapmıştı. Yenisine de yapıyor.

Kuşu eşine alışana kadar çıkartmayı düşünmüyoruz fakat bizimkisi dişiden kaçmaya yuvalığa bile giriyor ve öyle konuşuyor ☹️ heryerde kur, konuşma ve söylenme. Çok pasif bir kuş maalesef kızışması hiçbir işe yaramıyor. Eski dişiye de aynısını yapmıştı. Yenisine de yapıyor.
Bazı kuşlar çok zor eş beğenir.Size de öyle bir kuş denk gelmiş.Bir üretici bulabilirseniz erkek kuşu değiştirebilirsiniz.Belki oda kendine uygun eş bulabilir.Fazla zorlamanında faydası yok.

Bazı kuşlar çok zor eş beğenir.Size de öyle bir kuş denk gelmiş.Bir üretici bulabilirseniz erkek kuşu değiştirebilirsiniz.Belki oda kendine uygun eş bulabilir.Fazla zorlamanında faydası yok.
Açıkçası 3 aylıkken aldık oğlumuzu değiştirmeyi düşünmeö mümkün değil hastalandı veteriner veteriner gezdim geçen sene Kasım ayında.. İnşallah bu kızla bir süre birlikte kalınca anlaşır yada ne yaparım bilmiyorum ☹️

Konuyu bir video ile özetlemek istedim yardımcı olmak isteyen forum sakinleri. Bizim erkek için konuşmanın, söylenmenin sınırı yok üzerini örtersiniz, sessize koyarsınız kar etmez maalesef, kızın yuvalığına da kondu gördüğünüz üzere..

Geri