Karadeniz Pet

Erkek Dişiye Yukarıdan Ters Dönerek Kur Yapıyor ?

Bendüldül

Meraklı Üye
Arkadaslar erkek kafesin n tepesine tutunup ters donerek disiyi öpüyor kaşıyor , bu hareketinden nasil vazgeciririm abuk subuk hareketleri var ters dönerek cilvelesmek nedir arkadas ya

Edit : arkadaslar istediği gibi cilvelessin ona karismiyorum ama erkek optukden ve kaşıdıktan sonra kendisini yukardan aniden dişinin tepesine bırakıyor , dişi hem eziliyor hem sinirleniyor , ben evde yokken başlarina sakat islere girmelerinden korkuyorum

Son düzenleme:
Bence birakin kendi hallerine...hem cilvelesiyorlar hem oyun oynuyorlar

erkek öyle yapıyorsa vardır bi hayır.dişi yapıyor bizde ama bi hayrını görmedim.

Bırakın kendi hallerine, başkası sizin oturmanıza kalkmanıza karışsa hoşunuza gider mi ? Site kuralları gereği konu açarken BAŞLIKLARA DİKKAT EDELİM! Tamamen büyük harfler kullanılması yasaktır, düzeltiyorum.

Kuşun ters düz kur yapması sizi neden rahatsız etti kuş bu yahu :) Askeri disiplin uygulayın isterseniz abuk subuk hareketlerinden vazgeçer belki :) İlahi :) Kusura bakmayın şaka yapıyorum yanlış anlamayın lütfen hoşuma gitti sabah sabah :) Bunlar güzel hareketler

Kuşun ters düz kur yapması sizi neden rahatsız etti kuş bu yahu :) Askeri disiplin uygulayın isterseniz abuk subuk hareketlerinden vazgeçer belki :) İlahi :) Kusura bakmayın şaka yapıyorum yanlış anlamayın lütfen hoşuma gitti sabah sabah :) Bunlar güzel hareketler

Estağfurullah hocam istedigi gibi cilvelessin tabide dişi biraz gıcık oluyor cunku erkek kaşıyıp , öptükden sonra yukardan dişinin tepesine birden kendisini birakiyor dişi de eziliyor , sinirleniyor haliyle kavga etmezler insallah bi sıkıntı olmuyorda yinede korkuyorum ben yokken sakat işlere girmelerinden :D

Yok bişey olmaz inşallah. Bunlar normal şeyler belki bilmiyordur olayları tam olarak [emoji16] video izleten bir arkadasimiz sonuç almıştı sizde deneyebilirsiniz[emoji23]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok bişey olmaz inşallah. Bunlar normal şeyler belki bilmiyordur olayları tam olarak [emoji16] video izleten bir arkadasimiz sonuç almıştı sizde deneyebilirsiniz[emoji23]

Hergun çiftleşme seslerini dinletiyordum artik videoda izletirim tam olur :D ama cidden ilgincmis video olayı

İlk önce banada enteresan geldi ama sonra aklıma geldi. Hep derler ya tek çift kuş ile üretim zordur iki çift olursa daha kolay olur. Videoyuda gerçek sanıyor belki kuşlar ondan olabilir

Geri