petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek durmuyor disiyi oldurecek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necdet ESEN tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Selamlar herkese
    Satisa cikardigim bir ciftim yumurtlayinca geri cekmek zorunda kalmistim
    Ikinci kez ayni durum oldu ve simdi 4 yavru buyuyor
    Ama erkek yine disinin ustune cikmaya basladi hem de yavrular yuvadan atlamadan
    Disiyi alsam yanindan yavrulari da kafes tabanina cikartsam problem olur mu sizce ne dersiniz?
    Yavrularin en kucugu 22 en buyugu 28 gunluk

2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    erkeği başka kafese koy

3. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Necdet Bey, benim ciftlerde de ayni durum oldu. En kucuk yavrunun yuvadan atlamasina 10 gun kadar kalinca erkek ciftlesmek istiyor. Oyle bir zamanlamasi var ki; en son yavru atladiginda, disi yumurtluyor.
    Erkek cok hircinlastiginda uzerine fisfis ile su sikiyorum, bir sureligine duruluyor.

4. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Aynen Korhan bey Dişi iki kuluçka yaptı eridi gitti hayvan dinlendirmek istiyorum
    Şu aşamada ayrılabilir mi ama bilemdim

Sayfayı Paylaş