Karadeniz Pet

Erkek kızgın değil dişi kızgın olduğu için dişi bunalıma girdi

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşlarımı seviyorum dişi her ne kadar beni sevmesede :) ama iyi anlaştığı ve her hangi bir problem olmamasına rağmen erkek dişiye pek ilgi göstermiyor dişi etrafında pervanede olsa hiç umursamıyor çünkü kızgın değil dişi ise çok kızgın resimlerini paylaşıyorum ne yapmam lazım bu erkeği verip yerine kızgın erkek mi almalıyım yoksa başka bir önerileriniz var mı ?

Erkeği ayrı dişinin kafesini göremeyeceği bir yere koy 15 gün zaten çift tutmuşlarsa değiştirme erkeği kiziştırmaya çalış çünkü erkek ile eş tutmuşlar zaten erkeği değiştirirsen dişi bunalıma girer daha çok bence erkeği kiziştirmaya çalış

Erkeği ayrı dişinin kafesini göremeyeceği bir yere koy 15 gün zaten çift tutmuşlarsa değiştirme erkeği kiziştırmaya çalış çünkü erkek ile eş tutmuşlar zaten erkeği değiştirirsen dişi bunalıma girer daha çok bence erkeği kiziştirmaya çalış
Erkeğin yaşı büyük ama dimi bide baya iri dişiye göre erkeğin bu şekilde kızışma göstermemesi bana tuhaf geldi normalde erkekler istekli olur dişiler istemez bizde tam tersi

Geri