petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşlarım neden ölüyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve serkan_58 tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. serkan_58

serkan_58 New Member

Beğenileri:
    0
    sorun şuki dişi kuşumla eşleşen iki erkek kuşta öldüler dişim yumurtada yatıp yawrular veriyor ama erkekler bişekilde hastalanıp bagırsak sorunundan ölüyorlar ilkini normal karsıladım ama ikinci erkekte yine önceki gibi öldü dişikuş 4 yawru çıkardı eşleştkten sonra yawrular yuvadan atladıgında yenıden 5 yumurta yumurtladı erkek hastalandı iki hafta ilaç verdim ama fayda etmedi öldü. dişinin yumurtaları boş sanırım zaten normalınden küçük yumurtlamıstı bu sefer. şimdi sorun ben bu dişinın yanına bir erkek daha koymalımıyım dişiinin taşııyıcı oldugu kendisinin bagısıklıgı oldugu ama bulasıcı bir hastalığımı var yoksa bilmedigim. böyle bişey mümkünmü yoksa erkekler tesadüfmü öldüler. konuşan çok tatlı bir kızgın bir erkek kuşum var ona göre dişinin yanına koyacagım bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    İki ucu tehlikeli bir değnek misali riske etmeyin bence.

Sayfayı Paylaş