petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşum dişiye böyle yapiyor bakarsanız.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuşlarim 2 aydir böyle yapiyor ama cifleşme göremedim hiç ben sabah uyurken veya dişari cıktımda yapiyorlarsa bilmem tabi. sizde yumurta almam yakınmıdır.

2. Tevfik AKTUNÇ

Kuşlarınız kaç aydır sizdeler hocam?

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dişi kuş mayisin son haftasi hediye olarak geldi bana sonra agustos un 2 sinde erkek olanı alidm yanı beyaz kuşu

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlar genelde bu şekilde birbirlerini kaşırlar ve kur yaparlar.Siz yuva ve kafes düzenini hazırladıysanız gerisini onlara bırakın..Ama kuşlarınız daha çok genç görünüyor..

5. Tevfik AKTUNÇ

Cem hocam kuşlarınızı yüksek bir yere asın ve strese girmesinler. İlerleyen zamanlarda verimli şeyler göreceksinizdir. Çift olan kuşlarda bakımı sadece yemini, suyunu, mamasını, vitaminini vermekle yapın. Üzerlerine fazla düşerseniz, olacağı varsada olmaz :)

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

çok genç derken ne kadar genç isterseniz buraya bir kaç fotolarini daha koya bilirim serkan bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 01:11 --

yüksek dediğiniz ne kadar yükseklik mesela bir sehbanın üstüne koysam olurmu ?

7. Tevfik AKTUNÇ

Sehbanın üstü alçakta kalır, duvara asabilirsiniz 2 metre'ye kadar yüksek bir yerde olabilir. Veya dolabınız var ise dolabın üzerine koyun.

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yani resimde duran parçalı kuşa bakarak alın çizgileri yeni yeni çekiliyor..5 6 aylık civarı diyebiliriz.Sonuç olarak biraz daha zaman vermelisiniz kuşlarınıza..

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

salonda vitrin var onun üstüne koysam uygun olurmu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:16 --

dişimin kafasının üstünde ki çizgiler tamemın yok oldu. erkek te var biraz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Erkek Kuşum...

Dişi Kuşum...

10. Tevfik AKTUNÇ

Cem hocam, kalabalık ortamlar çift muhabbet kuşlarına göre değildir. Eğer salonda kimse rahatsız etmez ise hiç bir problem yoktur ;)

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sabah dan akşama kadar evde kimse olmuyor zaten dostum genelde. akşamlari evde oluyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

serkan hocam bu da daha ilk gün den beyaz kuşumu ilk eve getirdiğim gün.

12. Yılmaz Gazi

selam, kuşların ikiside dişi gibi duruyor, cereler beyazz gibi..

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

beyaz kuşun ceresi mor dostum.

14. Yılmaz Gazi

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sen hiç cifleştirdinmi tecruben varsa biraz yardım edersen sevirim.

16. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ceeeeeem bal diyorum sana :D

17. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

:D bende tamam diyorum denicem yakın zamanda.

18. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Allahım o erkek kuşu öper misiniz benim için, maşallah ikisine de.

19. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    erkek kuş çok güzel

Sayfayı Paylaş