Karadeniz Pet

Erkek Kuşuma Dişi Aldım

Önerileriniz nedir ?

• Ayırmak

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tüneği 1 adete düşürmek

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Ferdi AKBULUT.

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar, 1.5 senedir beslediğim çek erkek kuşuma ingiliz dişi aldım. 1 hafta oldu fakat herhangi bir yakınlaşma söz konusu değil. Arada bir ağız ağıza bir kavga halinde oluyorlar harici birşey yok. Resimlerde de görüleceği gibi dişi hakkında yorum ve önerilerinizi alabilir miyim ?

Ekli dosyalar

• IMG_1100.JPG
    IMG_1100.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 43
  • Dişi.JPG
    Dişi.JPG
    912.6 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar merhabalar, 1.5 senedir beslediğim çek erkek kuşuma ingiliz dişi aldım. 1 hafta oldu fakat herhangi bir yakınlaşma söz konusu değil. Arada bir ağız ağıza bir kavga halinde oluyorlar harici birşey yok. Resimlerde de görüleceği gibi dişi hakkında yorum ve önerilerinizi alabilir miyim ?
Daha 1 hafta oldu demişsiniz, henüz erkek biraz daha bekleyin. Erkek kuş kızışmış ama dişi kızışmamış daha. Havuçlu mamalar yapabilirsiniz. Günlük tüketsinler. Çok aceleci olmayın, bekleyin.

Daha 1 hafta oldu demişsiniz, henüz erkek biraz daha bekleyin. Erkek kuş kızışmış ama dişi kızışmamış daha. Havuçlu mamalar yapabilirsiniz. Günlük tüketsinler. Çok aceleci olmayın, bekleyin.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Peki dişinin yaşı hakkında bir bilgi verebilir misiniz ?
Ayrıca kafese yuva koymadım. Koymalı mıyım ?

Konuyu takip eden arkadaşlara teşekkür ederim. Dişiyi alalı 15 gün oldu. Dişi 2-3 gündür yuvaya girmeye başladı. Çiftleşme ne zaman olur ? Resim güncel.

Ekli dosyalar

• 311CAE08-FC51-4F34-B2A3-971401833FA1.jpeg
    311CAE08-FC51-4F34-B2A3-971401833FA1.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 38
Buna kesin olarak gün vermek imkansız. Birbirlerine yem kusup, birbirlerini kaşıyorlarsa uyum vardır beklemeye devam.

Herkese merhabalar 4 yaşındaki oğluma 5 aylık dişi aldım yem kusuyor ama birbirlerini kaşımıyorlar oğlum korkuyor dişiden dişi hem ondan ilgi bekliyor hem de onu kovalıyor yuvalığa girmesine izin vermiyor 1 ay oldu oğluma zarar vermesinden korkuyorum. Ayırmalı mıyım yoksa alışırlar mı?

Dişi çok Küçük erkekten en az 2 yaşında bi dişi almanız gerekirdi

Geri