Karadeniz Pet

Erkek mi dişi mi ?

Zuhal Erol

Yeni Üye
arkadaşlar daha önce tam kesin bi karar verememiştik küçüktü mubişim, iki haftadır bende şimdi de bi bakabilir misiniz cinsiyetine, bu arada yaşı ve ırkı konusunda da yorum yaparsanız sevinirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

dişiyse yeni bir yavruyla değişirim belki çok geç olmadan

Erkek ama yasini anliyamadim gozunu yakindan cekermisin :)

Erkek 2-3 Aylık Bir yavru. Maşallah kuşunuza :)
Pardon kuşunuz dişi heralde burun deliği çevresi belirgin beyaz :)

Son düzenleme:
Cere dişiye dönüyor gibi burun delikleri etrafında beyazlık fazla

evet aldığımda henüz annesi babasıylaydı zaten, erkek diye aldım çok belli olmuyodu o zaman daha ama cere etrafı beyaz gibi brz, bi de hırçınlığı da dii gibi ama emin olamadım. son karar dişiyse adamla konuşup değiştircem ama alışmıştım da

evet aldığımda henüz annesi babasıylaydı zaten, erkek diye aldım çok belli olmuyodu o zaman daha ama cere etrafı beyaz gibi brz, bi de hırçınlığı da dii gibi ama emin olamadım. son karar dişiyse adamla konuşup değiştircem ama alışmıştım da

Alıştıysanız kuşu sevdiyseniz sorun olacağını sanmıyorum :) Ama yinede siz bilirsiniz.

Bitane dişi beslemiştim, konuşmamanın yanı sıra erkeklere göre daha hırçın ve uzak oluyolar gibi sanki.

Benimde geçen sene bir dişi kuşum vardı inanın erkek kuşlardan daha sadık oluyor size alıştıkları zaman :)

Çok anlamam ama 1 haftadır araştırıyorum :)
Dişiye benziyor cere de burun delikleri etrafı beyazlaşmış.

Geri