petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek muhabbet kuşu çiftleşmeyi bilmiyor mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    bir çift muhabbet kuşum var iyide anlaşıyorlar erkek kur yapıyor dişi kuyruğunu kaldırıyor erkek aval aval bakıyor ayağını bile atmıyor neden:( yardımcı olursanız çok sevinirim

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam acele etme çiftleşirler yakında sarı olanın ceresi tam net değil mavi gibi duruyorda o ?

3. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    bence zamanla aşılacak bi problem

4. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    alalı 6 7 ay oldu daha icrat yok bide acaba erkek dişiden korkuyor ondan olabilirmi

5. baykus

baykus New Member

Beğenileri:
    0
    Sunu belirtmek isterim kuslarumdan 1 sene yavru alamadim benim erkek dişinin üstüne cikio ama hemen iniodu sonra bekledim 4 ay hep ayni sorun tunekleri degistirdim tahta tünek aldim petshoplarda metresi 1 TL kafese uygun kestim taktim 1 ay sonra ilk yavrum geldi bu ayrintiyi kesinlikle atlama derim tecrübeyle sabit
    .

Sayfayı Paylaş