Karadeniz Pet

erkek muhabbet kuşu kızışma

trnexusofficial

Meraklı Üye
İyi akşamlar. Erkek muhabbet kuşum kızışmış durumda ve bulduğu yere sürtünüp gagasını vuruyor. Bize olan ilgisi de azaldı. Dişi kuş alamam fakat kızışmayı geçirmem lazım. Ne yapabilirim?

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi akşamlar. Erkek muhabbet kuşum kızışmış durumda ve bulduğu yere sürtünüp gagasını vuruyor. Bize olan ilgisi de azaldı. Dişi kuş alamam fakat kızışmayı geçirmem lazım. Ne yapabilirim?

Abiler siz de yardımcı olamayavaksanız daha kime sorayım koskoca forum

Öncelikle şunu söyleyeyim, burası bir forum, siz cevap beklerken konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar müsait olmayabilir, bu yüzden sitem etmenize gerek yok. Bu bahsettiğinşz durum gayet normal, bir süre sonra kendiliğinden azalacaktır. Sadece sakinleştirici özelliği olan besinler (elma gibi) vermeniz süreci az miktarda kısaltır

Öncelikle şunu söyleyeyim, burası bir forum, siz cevap beklerken konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar müsait olmayabilir, bu yüzden sitem etmenize gerek yok. Bu bahsettiğinşz durum gayet normal, bir süre sonra kendiliğinden azalacaktır. Sadece sakinleştirici özelliği olan besinler (elma gibi) vermeniz süreci az miktarda kısaltır
Geçen sene Haziran'17 tarihinde aldım, Temmuz- Ağustos aylarından beri böyle. Azalmıyor, aksine artıyor gibime geliyor.

Hiçbir şey yapamazsınız doğanın kanunu bu. eskiden boğaları öküz yaparlardı ameliyatla öyle bir şeyde mümkün mü bilemem muhabbetkuşları için. Arada banyo yaptırın en azından rahatlasın

Rahatlasın diye hemen yıkadım, biraz yakınına da ısıtıcı koydum. Durumuna göre kendisi yakınlaşıp uzaklaşıyor.

Mutlu gibi :)
7aab3af9d2e872683ef28f99127d1940.jpg

Geri