Karadeniz Pet

ERKEK MUHABBET KUŞU YUMURTLAMIŞ KUŞU RAHAT BIRAKMIYOR NE YAPMALIYIM

yunusc1907

Yeni Üye
Arkadaşlar benim maviş adında bir erkek muhabbet kuşum var ama eşi yumurtlamasına rağmen rahat bırakmıyor bundan daha öncede yumurtlamıştı ama dayanamayıp bıraktı yumurtaları şimdi erkek muhabbet kuşu çok rahatsız ediyor yuvanın kapısına çıkıyor çıkartıyor kızı sürekli ayak atıyor ve öpüyor bırakmıyor ki kız yumurtanın üstünde otursun sizce yavrular doğuncaya kadar erkek kuşu başka bir kafese mi alsam ne dersiniz acaba?

Gayet normal bir durum. Erkeği alırsanız yanından yumurtalar döllenmez. Boş çıkar hepsi.

Gayet normal bir durum. Erkeği alırsanız yanından yumurtalar döllenmez. Boş çıkar hepsi.
Doğurdu zaten kızı rahat bırakmıyor dakkada bir yuvaya gidiyo kıza ne yapıyorsa çıkıyor bundan öncede 3 tane doğurmuştu üstünde adam gibi oturamadigindan hic biri ciknadi tabi

1 tane de yumurtlasa 10 tane de yumurtlasa erkek çiftleşmek ister. Hayvanlarda erkeklere düşen görev budur. Yani gayet doğal bir durum. Yumurtalara ve dişiye zarar vermedikçe ayırmayın. Çift olmalarının bi anlamı kalmaz.

Su an ayni durum bende var, gece cok guzel araliksiz yatiyor ama gunduz erkek aklina geldikce disiyi çıkarıyor dışarı .Oluruna birakmaya karar verdim ben .

O durumlarda mamaya koyduğunuz kızıştırıcıları kesin ve belirli aralıklarla elma verin.

Sadece karışık yem verin. İç yulaf verebilirsin. Ortam sıcaksa banyoluk takarsın. Ben olsam her gün sprey ile erkeği ıslatırım biraz. Kızgınlığı geçsin. :)
Valla normal yem veriyorum kızıştırıcı filan yok önceki yumurtalara ilkte oturdu sonra bıraktı şimdi gördügüm kadariyla oturuyor bakalim ne olacak

Su an ayni durum bende var, gece cok guzel araliksiz yatiyor ama gunduz erkek aklina geldikce disiyi çıkarıyor dışarı .Oluruna birakmaya karar verdim ben .
Valla geçer diye bekledim anneme sordum ne yapıyorlar diye kızı dörtdönderiyormuş şimdide baktım yuvaya girdi

Geri