Karadeniz Pet

erkek muhabbet kuşu

T

toprak

Guest
erkek muhabbet kuşu en son kaç yaşında çiftleşmeyi bırakır yaş sınırı varmı? ve yeni aldıgım erkek kaç yaşında sizce
wv8Y2p.jpg

e2NvVO.jpg

x0Nb5D.jpg

e7X2jm.jpg

x82mjr.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 yaşına kadar uygundur.. Fakat 3 yaşından sonra dişi için de erkek için de bir şeyler beklemeye gerek yok.

4 e doğru ama 4 yaşına kadarda yavru alamazsın zaten belirli bi süre sonra yumurtalar boş olur

Erkeğin yaşı 1-1.5 yaşın üzerinde.Dişi ise 7-8 aylık bu arada.

erkek kuşun yaşina girmiş dostum gözlerinden anlaya bilirsin yuvarlak bir lahla var beyaz şekilinde... 4 yaşina kadar yavru alabilirsin... 4 yaşinda da alirsin ama genç halinde daha cok ve daha sağlıklı yavru alirsin...

6 yaşındaki erkekten yavru alınmazmı

erkek kuşun yaşina girmiş dostum gözlerinden anlaya bilirsin yuvarlak bir lahla var beyaz şekilinde... 4 yaşina kadar yavru alabilirsin... 4 yaşinda da alirsin ama genç halinde daha cok ve daha sağlıklı yavru alirsin...

kuş yeni oldugu için yaşını merak ettim bana 2 veya 3 kuluçka geçirsin yeter 1-1,5 mu yaşı dişi 8-9 aylık olması gerek çiftleşmede sıkıntı olurmu teccubeli arkadaşlar yorum bekliyorum..

Yuvalık takma vakti gelmiş, kuşlar hazır

dişinin yaşı sorun yaratırmı peki 2 side suan tünekte hareketsiz duruyorlar kavga falan yok ne zaman birbirlerine alışırlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

dişinin yaşı sorun yaratırmı peki 2 side suan tünekte hareketsiz duruyorlar kavga falan yok ne zaman birbirlerine alışırlar..

cevap verecek kimse yokmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri