Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşum kuşum dişiye vuruyor çözümde napabilirim lüften acilll!

• Konbuyu başlatan Furkan YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan YILDIZ

Guest
3 gün önce aldığım erkek muhabbet kuşum dişiyi öpmek istiyor dişi vuruyor dişi istiyor erkek vuruyor yani zıtlar bnde eşlerinin değiştirmek için kuşçuya gittiğimde yolda öpüştüklerini gördüm vazgeçtim değiştirmedim eve geldiğimde kuşum hala onu dövüyor öpüşmüyorlarda napabilirim

biraz zaman tanı elleme huylandırma sabır et biraz eş tutmaları biraz zaman alır zamanla birbirlerine alışırlar kızışmalarıda bu anlaşmaya vesile olur..

Erkek kuşumun bir gözü kör acaba dişi ondan yanaşmıyo olabilirmi?

Ama bn genede ilk önce kuşçuya gidip eş tutmalarına bakıcam gene bugün yardımınız için teşekkür ederim

ben de dişiyi alıp geldiğinde anlaşamamışlardı 2. haftaya girdik işte suan mutlular didişme yok ama daha çiftleşmediler yada ben görmedim bekliyoruz bakalaım kısmet :))

kocası değil mi sever de döver de :p

Hahahahaha arkadaşlarerkek kuşumumu birdaha pet shopa götürdüm ama gene yolda erkek çok öpüştü ama eve gelince çıt yok sadece uyuyo kendini kaşıyo ışarıda ise çok iyi anlaşıyolar napabilirim

Gittiği yol,yol değil.Şaka bir yana benim eş kuşlarım bile bazen kavga ediyorlar.Eş tutmada en önemli husus sabır.Kuşlar her kavga ettiğinde alıp eline götürmeyin petshop'a.Zaman tanıyın hayvanlara.

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi oldu sadece arada bir vurma var yoksa çok iyi anlaşıyolar öpüşüyolar birbirlerini kaşıyorlar :)

Geri