Karadeniz Pet

erkek olduğuna eminmisiniz ?

mustafa bey siz çok nadir görülen bir özelliğe sahipsiniz.sizin gözleriniz dublecolorize özelliğine sahip.

yani şuan takip ediyorum yakınımda kuşlar, bikaç saate eş tutacakşar neredeyse :) beni şaşırtan acaba erkek değilmi dedirten şey bu arkadaşlar :)

hormon bozukluğu olabilir. takip edip ona göre eş seçmek gerekli.

hormon bozukluğu olabilir. takip edip ona göre eş seçmek gerekli.

hocam o nasıl olcak :) ben bu kuşa hiçbir dişiyi beğendiremedim ama şuan bi başka erkek kuşuma yaptıklarını görünce hayrete düşmüş vaziyetteyim

hormon bozukluğu genellikle mutasyon kuşlarda daha sık görülmekte. fakat bu normal şartlardada olmayacağı anlamına gelmez. hiç eş tutmaya bilir malesef.

o zaman ben şimdi ne yapıcam nasıl bir yol izlemeliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

ya arkadaşlar başta diğer erkek kuş pek oralı olmuyordu buz gibi duruyordu ama oda çözüldü şuan yem kusuyolar sanırım yada ona benzer bişey işte :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

güncel diyelim :)

erkeke kuş ceresi normal

hay allahına kurban muhammet.vallaha az daha bu konuyu konuşsaydık site halinde kusacaktık

%99.99 erkek dostum ceresi mor olan kuş da erkektir yani illa koyu mavi olacak diye bir kural yok.

%99.99 erkek dostum ceresi mor olan kuş da erkektir yani illa koyu mavi olacak diye bir kural yok.

bu kuşun cinsi için çekinik parçalı diyenler oldu, göz renginde değişme yok yani bir yaşını aştı ama hala gözünde halka çıkmadı komple siyah durumda

güzel kardeşim ben biyerde okumuştum.2 erkek muhabbet kuşunu aynı kafese koy.zamanla biri dişi erkek gibi oluyormuş.sürü hayvanı olduğu için yanlış kalmak istemediğinden her kuşa yanaşır.birde benim jako papağan vardı.muhabbet kuşu can atıyordu onun yanına gitmek için.son noktayı koyurum bu kuş erkek %100

bu arada delikanlı adamız mustafa bey :D

güzel kardeşim ben biyerde okumuştum.2 erkek muhabbet kuşunu aynı kafese koy.zamanla biri dişi erkek gibi oluyormuş.sürü hayvanı olduğu için yanlış kalmak istemediğinden her kuşa yanaşır.birde benim jako papağan vardı.muhabbet kuşu can atıyordu onun yanına gitmek için.son noktayı koyurum bu kuş erkek %100

bu arada delikanlı adamız mustafa bey :D

arkadaşlarım bu kuş tek kuştu evet bi süre yalnız kaldı 10 ay kadar falan ama ondan sonra pethopun kafesine koydum bikaç gün kaldı kimseyi seçmedi sonralarında ben değişik değişik belki 5 ten fazla dişiyle tanıştırdım yine kimseyle bi sardıramadı bende artık vazgeçmiştim, akşam kuşlarımın hepsi saldım takıldı bi erkeğin peşine, bende merak edip aynı kafese koydum bunları ve olanlar oldu :)

Boncuk bey delikanlı adamı severim. :)

bu kuşun cinsiyeti çok su götürür :)

Geri