Karadeniz Pet

Erkek sandığım kuş erkek değil mi

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay önce bir çift almıştım erkegin cere rengi hep açık maviydi dişiye yem kusuyordu o yüzden şüphe duymuyordum ama geçenlerde dişinin dişiye yem kusabilecegini okudum içime bir şüphe düştü.
Ayrıca son zamanlarda burun deliklerinin kenarlarında bir beyazlama görüyorum.
Buyrun bunlar da resimler ;
v4wl1.jpg

v4wmc.jpg

v4wmn.jpg

v4wn3.jpg

v4wmm.jpg

v4wng.jpg

v4wnt.jpg

v4wp6.jpg

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

maşallah güzel bir dişi

Hocam yapma yav davranışlarını görmen lazım kızışmış erkekten daha hareketli hic susmuyor dişiye hic rahat vermiyor ve dediğim gibi dişiye yem kusuyor. Emin misin disi olduguna ?

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Erkek erkeğe yem kusuyor bende normal

mobilden

Hocam yapma yav davranışlarını görmen lazım kızışmış erkekten daha hareketli hic susmuyor dişiye hic rahat vermiyor ve dediğim gibi dişiye yem kusuyor. Emin misin disi olduguna ?

Bir çift muhabbet.

dostum burun delikleri beyaz olunca dişi oluyor.yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

Yok haklısınız da ama ceresi acik sekilde mavi mavi cereli disi olur mu ?

Bir çift muhabbet.

dişi bence de bu kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

cere mavi değil burun kenarları beyaz. az daha büyüsün iyice netleşir. kuş dişi

Bir hafta kadar bir sure geçsin o zaman net konuşulur.

Mustafa Bey resimlerde pek belli olmuyor ama ceresi acik mavi koyu mavi degil ama acik mavi yani.
Ekin bey kuş yasını gecik ama ne bileyim insan bi şüphe duyuyor

Bir çift muhabbet.

Yok haklısınız da ama ceresi acik sekilde mavi mavi cereli disi olur mu ?

Bir çift muhabbet.

dostum eflatun bir cere var kuşta ve brun delikleri beyaz.mavi neresi ben göremedim.zannedersem flaş ile çekmişsin fotoyu.birde flaşsız çek bakalım ne olacak

buyrun arkadaşlar bunları da analog makinayla çektim çok net değil yine ama daha iyi yorum yapmanızı sağlar.
Nolur erkek diyin :/
v4yrs.jpg

v4yrr.jpg

v4yrp.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

Arkadaslar yorum yapabilirseniz sevinirim cunku icime bir şüphe düştü

Bir çift muhabbet.

Dostum bırak dişi erkeği, kuşun maşallah ay parçası gibi :)

imkanın varsa nijer tohumu erkek mubişlerde çeneye vurur durmadan öterler dişilerde ise ötmesini azaltır bugün ver yarına belli eder arkadaşım kuş yaklaşık 17 aylık çok güzel rengi var diyeri bariz dişi ama ver nijeri bekle derim

imkanın varsa nijer tohumu erkek mubişlerde çeneye vurur durmadan öterler dişilerde ise ötmesini azaltır bugün ver yarına belli eder arkadaşım kuş yaklaşık 17 aylık çok güzel rengi var diyeri bariz dişi ama ver nijeri bekle derim

Tahsin bey merhaba. Daha once nijer vermeyi denedim ama yemediler. Soyle söyliyeyim bu kuş dişiye yem kusuyor cok hareketli kafasını sallıyor gagasını tele vuruyor ve bazen saatlerce hic susmuyor kendi kendine konuşur gibi hic susmuyor ama. Sizce bunlar erkege has özellikler degil mi ?

Bir çift muhabbet.

genelleme yapmak zorundayım erkek olanlar sürekli bi kur gösteriş peşindedir dişiden zıt hareketleri varsa erkektir video koyma imkanınız varsa bi 5dk izleme imkanımız olur hareketlerini

Ya öncelikle slm kuşunuza gelirsek kusunuz damızlık bır erkek mutasyonu yüzünden çere rengi farklı rahat olabılırsın dişi kızışmış havucu mama yap yeterli

Geri