petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek tutunamıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Elif Akyüz tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Arkadaşlar çoğu zaman çiftleşme yönünde hamleler görüyorum erkek ya tutunamayıp düşüyor ya da dişi onu itekliyor. Emin değilim belkide çiftleşme yaşandı. Ama ben garanti açısından kafesi ortadan bölmeyi düşünüyorum dişinin erkeği üstünden atmaya alışmaması için. Yuvalık olan bölüme erkeğimi koymalıyım dişiyi mi. Eminde olamıyorum dişi 2 aydır yuvayı düzenliyor. Erkeği yuvalıklı kafese koyun yazıları okudum çünkü. Dişi unutmasın yuvayı?

2. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    255
    İş o noktaya vardı ise bence ayırmayın sabırlı olmakta faide var.

3. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
  4. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Bencese ayırmayın çiftleşme gerçekleşmiş de olabilir birde tünekleri sağlam olsun oynama olmassa bi sorun olmaz dişi hazır olduğunda erkeği iteceğini düşünmüyorum

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Eğer acemi ise ayırırsanız tecrübe kazanıp üstünde durmayı öğrenemeyecektir. Acemi değilde dişi veya kendinden kaynaklı bir sorun ise de deneyerek bu sorunu çözecektir. Ayırmak olayı olumsuz etkiler.

Funda BAL bunu beğendi.
  6. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Teşekkürler. Dişi kuyruğunu hep kaldırıyor ama sonra birden hırçınlaşıyor. Özler belki diye o düşünceye kapıldım her ikisininde ilk kuluçkası olacak

7. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    153
    Ayırmayın derim. Erkekte dişide tam olarak hazır değiller galiba. Bu aşamada vazgeçerseniz süreç uzayacaktır. Herşey hazır olduğundan rahatça yumurtlama olacaktır. Son aşamada biraz daha sabır.

8. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Teşekkürler fikirleriniz için

Sayfayı Paylaş