Karadeniz Pet

Erkek ve Dişi kızışmışmıdır ?

Seyit SUNGUR

Meraklı Üye
Merhabalar ,

Erkeğin kızıştigini daha önceki konularımda sizlerden ögrenmistim yalnız dişiden şüpheliyim ayrica gece gözlemlediğim kadarı ile sebebini bilmedigim bir nedenden dolayı erkegin yuvalikta uyudugunu gordum ... disi yuva disinda uyukluyordu ... erkek iyice kizismis durumda otusu bile degisti nağmeli otuyor artik disiye ... disi halen kızısma doneminde olmadigindan dolayi sadece otusmek opusmek ve kasinmakla kaliyor erkekte ayak atma ve sikistirma hareketleri gormedim henuz ve yemlikte yem yerken dişi erkeği yanaştırmiyor ciyak ciyak bağırip kafasina vuruyor bunun sebebi nedir ... umarim hayirlisi olur Allah büyüktür
..
37fe0e9ee4d246dcbfcfc022f154804c.jpg

45ad7304839e98f213dbb08a573b29a3.jpg

Son düzenleme:
Kızışmamış gibi sanki kızıştırı yem kullanıyormusunuz.

Kızışmamış gibi sanki kızıştırı yem kullanıyormusunuz.
Akıllı Yemlige koyucagim kadar yemin icerisine nijer tohumu katiyorum , Mama denemelerim surekli sonucsuz kaldigi icin artik mamaya bir sure ara verdim ... haftaya tekrar deneyecegim mama isini ...

Daha kızışmamış ama kızışmadan da yumurtlayabilir çok gerekli değil ceresinin kahverengi olması

Maşallah kuşlarınıza. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra,bir yerden sonra iş kuşların keyfine kalıyor. Onlar kendilerini hazır hisettiklerinde herşey kendiliğinden gelişiyor. Bu zamana kadar bizim sabır edip bakımlarını eksiksik yerine getirmemiz gerek.

Geri