petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek ve Dişi kızışmışmıdır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Seyit SUNGUR tarafından 18 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Seyit SUNGUR

Seyit SUNGUR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar ,

Erkeğin kızıştigini daha önceki konularımda sizlerden ögrenmistim yalnız dişiden şüpheliyim ayrica gece gözlemlediğim kadarı ile sebebini bilmedigim bir nedenden dolayı erkegin yuvalikta uyudugunu gordum ... disi yuva disinda uyukluyordu ... erkek iyice kizismis durumda otusu bile degisti nağmeli otuyor artik disiye ... disi halen kızısma doneminde olmadigindan dolayi sadece otusmek opusmek ve kasinmakla kaliyor erkekte ayak atma ve sikistirma hareketleri gormedim henuz ve yemlikte yem yerken dişi erkeği yanaştırmiyor ciyak ciyak bağırip kafasina vuruyor bunun sebebi nedir ... umarim hayirlisi olur Allah büyüktür
    ..

#1 Seyit SUNGUR, 18 Kasım 2015
    Son düzenleme: 18 Kasım 2015
  2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Kızışmamış gibi sanki kızıştırı yem kullanıyormusunuz.

3. Seyit SUNGUR

Seyit SUNGUR New Member

Beğenileri:
    0
    Akıllı Yemlige koyucagim kadar yemin icerisine nijer tohumu katiyorum , Mama denemelerim surekli sonucsuz kaldigi icin artik mamaya bir sure ara verdim ... haftaya tekrar deneyecegim mama isini ...

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Dişinin ceresi belirgin şekilde kahveleşmesi lazım,daha kızışmamış.

5. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Daha kızışmamış ama kızışmadan da yumurtlayabilir çok gerekli değil ceresinin kahverengi olması

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Maşallah kuşlarınıza. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra,bir yerden sonra iş kuşların keyfine kalıyor. Onlar kendilerini hazır hisettiklerinde herşey kendiliğinden gelişiyor. Bu zamana kadar bizim sabır edip bakımlarını eksiksik yerine getirmemiz gerek.

Sayfayı Paylaş